ayı sözlük süreyya plajı zirvesi

istanbul dışındakilerin aklına şezlonglu, şemsiyeli içki dağıtılan bir zirve gibi gelse de bildiğin çekirdekli sahil kenarı, dedikodulu zirvedir. evleri yakın olan yazarların; girilen iddia, yanlış verilen boş oy *, tutulamayan söz ve daha nicesi borçlarını ödeyecekleri hesaplaşma günüdür.
söylentilere göre gelecek haftasonu gerçekleşecek olanzirvedir. entelektüelliğin zirvesinde sohbetler ve rezalet ötesi dedikodularla vakit geçirilecek, dedikodu yapmak oscar wilde'den alıntılarla meşrulaştırılacaktır.

olması durumunda komşum hestia ile yürüye yürüye geleceğimiz zirve olacaktır. umarız saygıdeğer coqueteria hazretleri bu sefer teşrif ederler**
tra jedi ile hatta son olarak mavi bear ile gelenekselleşen pazar zirvemiz, daha çok yazar olması daha mutlu edecektir, kayıp kardeş coqueteria yı kimse ile paylaşamayacağım bir zirve olacaktır aynı zamanda.
yoğun talep olursa bermuda şortumla katılacağım zirve olacaktır. tarihi önceden belirleyin, antrenman ve maç programıma bir bakayım. coqueteria sen yakınsın lütfen şemsiye de getir. *
zirvetör kisminda gün ve saati girip evet bende geliyorum diyeceğim zirvedir. *
yinelenmesi gereken zirvedir.
cidden halen süreyya plajı duruyorsa * katılmayı çok istediğim nostaljik sözlük zirvesi.
sözlükten ayrıldğım için tarihini göremeyeceğim zirve olacakır. msn adresimi yada telefonumu bilen herkesten haber bekliyor olacağım.
ayrıntılar zirvetör de. katılımlarınızı işaretlemeyi ihmal etmeyin. 20 mayısta yapılacak. ben yine 6 saat yol çekicem. gelmişken kafanızı da kırıcam haberiniz olsun. *
röntgenleme isteği yaratan etkinlik (gelsem ve gözetlediğim farkedilse, götün elden gitme olasılığı olan etkinlik aynı zamanda)
pazar günü kaç yazar olacağımızı merak ettiğim zirvedir.
an itibariyle 6 kişinin katıldığı zirvedir. evet başka kimler geliyor? zirvetöre uğrayın.
cumartesi gecesi max blum arkidişimle en elit mekanlarda takılacağımızdan sabahına uyanma ihtimaline göre katılmak istemekteyim sürpriz olabilir.
umarım yağmur yağmaz ve gerçekleştirebiliriz dediğim zirve. gelicem diyip gelmeyenin kafasını kırarım. *
hafta sonunun hava durumuna bakılırsa pek yaza merhaba diyemeyeceğimiz zirve olacaktır. inadına orada olunacaktır.

(bkz: sözlükte nostradamus olmak)
çok katılmak isterdim ancak çalışıyorum haftasonları. size iyi eğlenceler dediğim zirve.
hava durumunun "sel, taşkın ve su baskını önlemleri alın" çağrısında bulunduğu gün yapılacak zirve. oralarda kapalı mekanlar vardır mutlaka. yaparız ama, hem daha duygusal olur.
katılamadığımdan günlerdir yağmur duasındaydım, bugün meyvelerini toplamaya başladım,yarını boş geçeceğiz pazar tekrar yağdır mevlam su.
zirvetöre uğrayıp hala 7 kişi olduğumuzu gördüğümde '' aaa çok ayıp sadece 7 kişi miyiz?'' demeden edemediğim zirve olacaktır. geleceğim deyipte gelmeyenin evine bir kamyon lubunya gönderme planları içerisindeyim.*
  • /
  • 2