ayı sözlük'teki cinsel içerikli başlıkların fazlalığı

şu an saydım ve toplam 6 tane cinsel içerikli başlık var sol framede.
* *
insan cinsel bir mahluk olduğundan mütevellit doğal olan durumdur. ne başlık acsaydik brexit mi yazaydık?

ay bi de eli peniste uyumak atleti dona sokmak penis yatırmak ve sair cinsel icerikliyse yazan 12 yaşında ve içinde sik geçiyor diye eksik demeye bir bebe her hal.
bu baslık acılana kadar bahsettigim mevzuların hangi icerige sahip olduğuna kafa yormuyordum. bence bu baslık düpedüz cinsel içeriklidir hakim bey. daha ne seksten ne vuruşmadan ne pompadan ağzımızın tadıyla bahsedendik arkadas. grup terapisi yapacaktık daha. peh. düpedüz darbe girişimidir bu.
buraya pompaya geldik. seks başlığı açmayıp napıcaz?
(bkz: seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım)

sayıları bilmiyor diyerek damarıma bastın sayın..
şimdi sana sayıları teker teker öğreteceğim.
ilk baş benim entry girdiğim tarih ve saat dilimine bakıyoruz. 28/07/2016 22:17

şimdi başlıklara geliyoruz.


(bkz: gobekli ve yakisikli) bir yazarımızın mahlası. içinde göbek geçiyor diye erekte mi oldun? yakışıklı kelimesini duyunca kalkıyor mu? yoksa ingiliz klavye olduğu için "yakisikli"da geçen "sik" kelimesi seni osbire mi teşvik ediyor?

(bkz: threesome vs foursome) üçlü vs dörtlü demektir türkçe mealleri. sorun ne? hiç mi okulda beden dersinde üçlü dörtlü sıra olmadınız? hayır anlamıyorum, üçlü olup da seks mi yaptınız? onu da geçtim üçlü de mi çektirmediler size anacım taraftar da mı olamadınız?

(bkz: ayı sözlük yazarlarının penis yatırma yönü) cinsel içerik.

(bkz: sevmediğin biriyle beraber olmak) beraber olmak kelimesi yine sana sadece seks mi çağrıştırıyor? sorun sende.

(bkz: tadın damağımı tapuladı) illa bir insana karşı kullanılacak bir söz mü bu? içtiğin aystiye de diyebilirsin. ay şimdi ben iç miç dedim şimdi senin aklın iç giyime ordan da hooop sekse kayar. tüh. kayar da dedim değil mi...

(bkz: 29 yaşında 1.79 boyunda 85kilo orman gibi akademisyen ayı) ne desem bilemedim. fahri amca 50 yaşında üç oğlu var evi var arabası var 5800 tl maaşı var bodrumda yazlığı var gibi bişiy.

(bkz: penis bakımı) cinsel içerik. ama temizlik imandan geliyor yane. hadis bile var tüyleri kesin diyor yok peygamberinki buğday tanesi kadarmış. hadis gerçek mi bilmiyorum. araştırmadım. niyetim de yok.

(bkz: grup sinerjisi) bildiğin tek grup, seks grubu mu?

(bkz: hoşlandığınız adamın hem evli olup..... ) bunda da bir şey yok ama hadi bunu da sayalım. gönlün kırılmasın.

(bkz: şarkı sözlerini sik ile değiştirmek) aşırı cinsel içerik.

(bkz: eli penisinde uyuyan sözlük yazarları) cinsel içerik.

(bkz: atletini iç çamaşırınının içine....) la bunun nesi cinsel?

4 tane falan çıktı. bak haklıymışsın. sayıları sayamıyormuşum. birer ikişer saymışım herhalde. hadi o akademisyen ayıyı da sayalım bari 5 olsun.

şimdi şöyle yapıyoruz. benim entry girdiğim vakitten sonra sol frame'e düşen cinsel içeriklileri ayıklıyoruz.
çünkü ben saydıktan sonra sol freyme düşenler oldu.


threesome vs foursome - benim girdiğim entry ile aynı dakikada 22:17 gerçi bunda cinsel bişey yok da neyse..

neyse daha fazla uğraşamıcam.

şöyle de bir yazı hazırlamayı düşünüyorum.

(bkz: ayı sözlük nasıl bir sözlük)
40 entryli yazar analizi. kesinlikle haklı olduğu için hesabımı satıyorum, düzenli olarak linç yemek isteyen arkadaşlara ucuza bırakırım.
düşene bir tekme de ben vurmaya gelmedim tabii ki. eleştiremediğimiz şey bizim değildir diye bir söz vardır, bu sebeple yazarın eleştirisini iyi niyetli bulduğumu söyleyip mevzuya giriş yapayım.

yazar arkadaşa tavsiyem; rahatsızlık duyuyorsan kendi çizginde yazmayı deneyebilirsin. ilk geldiğim zamanı hatırlıyorum;kadın yazarım kendimi heteroseksüel olarak nitelendiriyorum ve geldiğim yer lgbt+ sözlüğü dahası erkeklerin ağırlıkta bulunduğu bir sözlük. 10 başlık doldurma zorunluluğu var. "oman tonrem nereye düştüm, nassıı dolduracağğğm bu başlıkları ağğğ" şeklinde düşündüğümü bilirim. kendi çizgim doğrultusunda başlıkları bulana kadar canım çıkmıştı, nitekim doldurduk 10luk kotayı ve yazarlığımız onaylandı. sonrasında bir müddet girmedim, çünkü sahiden yabancılık çektiğim bir ortamdı. dahası lgbt+ hakkında pek bir fikrimin olmadığı (kulaktan dolma bilgilerdi söz konusu bilgiler) zamanlardı.
şimdi dönüp bakıyorum, 2015teki pisinge değilim.

kıssadan hisse sevgili yazar; cinsel içerikli başlıkların sayısından muzdaripsen farklı alanlarda entry girebilirsin. goygoy yapabilirsin, siyasi entryler girmek istiyorsan girebilirsin, ne bileyim sevdiğin bir şiir olur dinlediğin bir şarkı olur. ya da o günkü ilgini çeken haberlerin başlığını atabilirsin. alternatif çok. dahası kendi alternatifini de sunabilirsin.
siz her gün entelektüel muhabbetlerle mi geçiriyorsunuz gününüzü beyefendiler?
adına da derler seks.

normal olan durumdur. pek çoğumuz cinsel kimliğimizi gizli veya kısıtlı ortamlarda yaşamak zorunda kalıyoruz ve doğal olarak içimizde biriken bazı şeyleri boşaltmak için bir mecraya ihtiyacımız oluyor. işte o mecra ayı sözlüktür.