ayı sözlük'teki cinsel içerikli başlıkların fazlalığı

insan cinsel bir mahluk olduğundan mütevellit doğal olan durumdur. ne başlık acsaydik brexit mi yazaydık?

ay bi de eli peniste uyumak atleti dona sokmak penis yatırmak ve sair cinsel icerikliyse yazan 12 yaşında ve içinde sik geçiyor diye eksik demeye bir bebe her hal.
bu baslık acılana kadar bahsettigim mevzuların hangi icerige sahip olduğuna kafa yormuyordum. bence bu baslık düpedüz cinsel içeriklidir hakim bey. daha ne seksten ne vuruşmadan ne pompadan ağzımızın tadıyla bahsedendik arkadas. grup terapisi yapacaktık daha. peh. düpedüz darbe girişimidir bu.
buraya pompaya geldik. seks başlığı açmayıp napıcaz?
40 entryli yazar analizi. kesinlikle haklı olduğu için hesabımı satıyorum, düzenli olarak linç yemek isteyen arkadaşlara ucuza bırakırım.
siz her gün entelektüel muhabbetlerle mi geçiriyorsunuz gününüzü beyefendiler?
adına da derler seks.

normal olan durumdur. pek çoğumuz cinsel kimliğimizi gizli veya kısıtlı ortamlarda yaşamak zorunda kalıyoruz ve doğal olarak içimizde biriken bazı şeyleri boşaltmak için bir mecraya ihtiyacımız oluyor. işte o mecra ayı sözlüktür.
gördüğüm kadarıyla cinsel içerikli girdileri otomatikmen eksileyen bir güruh var burada. cinsellik de hayatın bir parçası olduğuna göre elbet ondan da bahsedilecek neden bu fobiniz oluştu acaba merak ettim. yani bir insan sırf cinsellik üzerine yazıyor başka konularda yazmıyorsa anlayabilirim bir nebze bu tutumu ama namus bekçisi gibi cinsel içerikli her girdiyi de eksilemek garip. ben alakam ve bilgim olan her konuda yazmaya özen gösteriyorum.
rahatsız olanlar ve edilenler için "başlık/yazar engelleme" gelmelidir. ahlâk zabıtaları var, (bkz:mahalle baskısı) var... var da var, davar!

(bkz: dervişin zikri neyse fikri de odur)
milletin cinsel hayatına musallat olup neredeyse dayak yiyecekken "cinsellik hayatın parçası" diye savunmak da güzel kafaları göstermekte. *