ayı sözlük üç film birden zirvesi

evet arkadaşlar dvdsi ve tvsi olan ve en önemlisi evi müsait olan bir arkadaş bulursak istanbul'da da samsun'da olduğu gibi düzenlenen ilk ev zirvesi olacaktır. evi müsait olan bir yazar arkadaş bulursak elimizdeki filmleri oylamaya sunacağız ve en çok oy alan 3 filmi birlikte izleyeceğiz. zamana göre bu film adedi üçten ikiye indirilebilir. evini bize açan arkadaşımız katılımcı yazar sayısında doğal olarak bir sınır koyabilir. * günler daha uzun olacağı için bir pazar günü ve nisan ayı hedeflenmiştir.

not: anında geyikler başladı, tabiki de porno izlemeyeceğiz. * * *
yüzüklerin efendisi extended version izlenebilir zirvede. her filmin 4 saat olması hesaplanırsa son filmden sonra yürüyün ork öldürmeye gidiyoruz, nerde benim nazgolum, kıymetlimisss hibi halüsünasyonlar olacagından tek yönde bir ter atımı tavsiye edilir.
gerçekleşemediğini tahmin ettiğim zirve.
ama olsaydı zevkli olurmuş.
isteyen olursa bu cuma bende yapılabilecek zirve olacaktır
başka şehirlere servis kalkacak mı diye merak ettiğim zirve (bkz: ayı sözlükten beklenenler) *
yapılacak zirvelerde izlenilecek filmlerin de bu başlıkta adlarıyla paylaşılmasını umarım.
filmler- hem de 3 film, anlarsın ya- sonunda yazarlar kıçını dönüp uyudukları; pardon o ikili zirveler sonunda oluyordu, yine de uyudukları için sözlüğe aktarılamayan zirvedir. bilirsiniz 3 film birdenler fazla konulu olur, anlatsak buraya sığmaz.
2 ağustos pazar pizza bira eşliğinde bende yapabileceğimiz zirve beylikdüzünde buluşup gönül sohbet ister film bahane etkinliği yapabiliriz
kimsenin katılımcı olmaması sebebiyle benim elimi ayağımı çektiğim olaydır...
sanırım çok sıcak geçen havaların etkisiyle,ilgi gösterilmeyen zirvedir.
zirveler zirvetörden oluşturuluyor. kesinlik kazandırılıyor. tarih saat yer vs. yer özel ise katılımcılara özel mesaj ile bildirilebiliyor. entry ile bu işi organize edemiyoruz malesef. bu sebepledir ki zirve düşünen arkadaşlar zirvetörde etkinlik oluşturmalıdır mutlaka.
threesome gibi, three'si değil some kısmı önemlidir.
vay be ne zirveler dönmüş ama gerçekleşmemiş denilen zirve önerisi... yenilesek mi?
ayy ne güzel olurdu. öğleden sonra toplaşıp akşama kadar 3 film. ya da gösterime girmiş ama izlenememiş filmlerden bir tanesi de olabilebilirdi. lakin mekan sorunu aşılabilseydi. sanırsam heralde galiba böyle bir sorun aşılamamış ki zirve olamamış.
bunun için bir internet sitesi var aslında. rabbit mi ne öyle bişeydi. ecnebi arkadaşlarım bu siteye girip webcam açarak hem birbirlerini görüp hem aynı anda aynı filmi izleyip, bir yandan da ister text'le ister mikrofonla birbirlerine yazabiliyorlardı. kendim denemediğim için linkini bulmaya falan çabalamıyorum :)
o dönemde zirvelere 20 kişiden az katılım olmuyordu, bu sebeple de o kadar kişiyi evim almaz deniyordu. şuan zirvelere katılım 10 kişiyi aşamadığı için evi müsait olanlar organize ederlerse pek tabi de gerçekleştirilebilir. yer var mı?
içecekleri siz getirirseniz max. 6 kişilik bir zirve yapabiliriz. malum ev küçük
yaa yere minder falan atarız 16 yapalım şunu asdfadfadsfds.
yer yok kib bye bebeğim... illa b.kunu çıkartacaksınız olur da olursa gelmek isteyen yazarlar bir mesaj atsın lütfen güzel bir korku gerilim günü yapalım mesela herkes seyretmiştir ama mesela elm sokağı kabusu serisi.... ya da 3. sınıf türk cinli minli şeyler alırım bi dal diyenleri görelim
  • /
  • 2