ayı sözlük üç film birden zirvesi

evet arkadaşlar dvdsi ve tvsi olan ve en önemlisi evi müsait olan bir arkadaş bulursak istanbul'da da samsun'da olduğu gibi düzenlenen ilk ev zirvesi olacaktır. evi müsait olan bir yazar arkadaş bulursak elimizdeki filmleri oylamaya sunacağız ve en çok oy alan 3 filmi birlikte izleyeceğiz. zamana göre bu film adedi üçten ikiye indirilebilir. evini bize açan arkadaşımız katılımcı yazar sayısında doğal olarak bir sınır koyabilir. * günler daha uzun olacağı için bir pazar günü ve nisan ayı hedeflenmiştir.

not: anında geyikler başladı, tabiki de porno izlemeyeceğiz. * * *
yüzüklerin efendisi extended version izlenebilir zirvede. her filmin 4 saat olması hesaplanırsa son filmden sonra yürüyün ork öldürmeye gidiyoruz, nerde benim nazgolum, kıymetlimisss hibi halüsünasyonlar olacagından tek yönde bir ter atımı tavsiye edilir.
gerçekleşemediğini tahmin ettiğim zirve.
ama olsaydı zevkli olurmuş.
başka şehirlere servis kalkacak mı diye merak ettiğim zirve (bkz: ayı sözlükten beklenenler) *
yapılacak zirvelerde izlenilecek filmlerin de bu başlıkta adlarıyla paylaşılmasını umarım.
filmler- hem de 3 film, anlarsın ya- sonunda yazarlar kıçını dönüp uyudukları; pardon o ikili zirveler sonunda oluyordu, yine de uyudukları için sözlüğe aktarılamayan zirvedir. bilirsiniz 3 film birdenler fazla konulu olur, anlatsak buraya sığmaz.
sanırım çok sıcak geçen havaların etkisiyle,ilgi gösterilmeyen zirvedir.
zirveler zirvetörden oluşturuluyor. kesinlik kazandırılıyor. tarih saat yer vs. yer özel ise katılımcılara özel mesaj ile bildirilebiliyor. entry ile bu işi organize edemiyoruz malesef. bu sebepledir ki zirve düşünen arkadaşlar zirvetörde etkinlik oluşturmalıdır mutlaka.
threesome gibi, three'si değil some kısmı önemlidir.