ayı sözlük yazarlarının sevişirken yapılmasını tavsiye etmedikleri hareketler

sessizce kulağına fısıldadığım her hangi bir cümlenin bana tekrar ettirilmesi anlamadım canım, efendim, ha gibi şeyler partneriniz de size fısıldarsa anlamasınız bile anlamış gibi çok da önemli olmayan şeyler söylüyordur o sırada aldıkları hazdan ötürü çok sinir
fantazi olsun diye partnerinizin göğsüne boşalmayın.hadi boşaldınız kurumadan hemen temizleyin.bir sigara içimlik vakitte mübarek 404 oluyor.kıllardan ayrıştırıncaya kadar canı çıkıyor insanın.
kafayı aşağıya* ittirme hareketi. ne acelen var hemşerim?
'' kocacım , aşkım böyle devam , evet sevgilim '' ulen nikahıma ne zaman aldım seni de diyorsun? ah bu bazı yaş aralıkları yok mu ah . özetle bu ünvanları sahip olmayanlara kullanarak sevişmeyin orada çıkıp gidesim geliyor *
lütfen pozisyon değiştirin . dakikalarca nasıl sabit kalıyorsunuz anlamıyorum.
lütfen benle sevişirken bana aşkım , kocacım , yakışıklım , evet çok güzelsin , sevgilim demeyin . dilinize hakim olun . sahibi olmadığım ünvanlarla bana hitap etmeyin.
sevlşirkenmn entrtyu girişilmememli

yoksa böyle yukarıdaki gibi yazım yanlışları yapılabilir.
lütfen korunmamayı teklif etmeyin. sağlığınız için korunun.
tam ateşli anında dur cok terledim pecete alıp geliyorum
bir anda partnerin "yaaaaağğğ aşkım amaaaaaaa" gibi bir moda dönüşmesi
''peçete ver amuğa goduuum yanlardan akiyo çabuuuk'' demek.
ikinizin -veya kaç kişiyseniz- yüzü de cama dönük bir pozisyondayken dışarıdan belki biri izliyordur diye el sallamayın. aşırı gülmeye neden oluyor.
geçen gün biriyle sevişiyoruz ve hiç hesapta yokken “oh aşkım harikasın” falan dedi ve ben şok yani. ne sevgiliyiz ne de daha önce görüşmüşlüğümüz var. o yüzden mümkünse ilişkiniz yoksa “aşkım” tarzı sözler söylemeyin.

sonra benim gibi saflar bunları gerçek algılıyorlar ve devamı gelecek sanıyorlar, gelmeyince de ben gibi yıkılıyorlar.
lütfen istemediği şeylere zorlamayın.yapası varsa yapar zaten.
oral yaparken partnerin tv, telefon vb şeylerle oylanması hayır hiç değilse partnerinin başını okşa zevkten yastığa sarıl cidden yapmayın partnerinize saygınız olsun ki devamı gelsin.
kendini açıklamak; özellikle erken boşalınca bir neden aramak. gerek yok, ya bir an önce toparlan ikinciye hazırlan ya da sus ve arkanı dön en azından üstümüzdeki azgınlığı atmamıza yardımcı olayım.
çok sık pozisyon değiştirmek; özellikle belli bir ritim yakaladıktan sonra tak diye yapınca uyuz oluyorum ve genelde sonu hiç iyi olmuyor.
acıyor mu durayım mı hızlanayım mı diye sormak; atın ölümü arpadan olsun güzelim, geberecek halimiz yok ya, durmanı isteyecek halim mi var, gerdekte miyiz?
göz temasını kaybetmek; hazdan kapandığı saniyelik anlar hariç erkeğimle her zaman göz göze olmayı seçerim, iletişim falan hani... bazıları bunu hiç yapmayıp seksi mastürbasyona dönüştürüyor, yapmayın.
nereye boşalayım diye sormak; bu herhalde en koptuğum nokta, hay bi imkanı olsa da çıkanları tekrar soksam yerine, yani senin hiç mi isteğin erkekliğin yok ki bana soruyorsun ben zaten sana belli ederim onu, biraz dominans ya lütfen, erkeksin, erkeğiz.
dokunmaktan acıtmaktan korkmak; bundan gerçekten çekinenleri görüyorum. seks çok hayvani ve ilkel bir şey, hele iki erkeğin seksi tamamen bir meydan okuma, tamam sen beyefendisin de burada sikiş var sikiş, yemişim kibarlığı, ısır morart vur bir erkekle seviştiğimi bana hissettir...
aslında çok uzar bu liste ama yeter bu konularda yazdıkça aseksüel olacağım yakında.
tek tavsiyem sağduyu dışında bir hareket yapmak istiyorsanız önce sorun şöyle bişey yapmak istiyorum senin için uygun mu deyin, karşınızdakine haber vermeden olur almadan götüne kolunuzu sokmaya çalışmayın. sekste rıza önemlidir. insanları istemedikleri şeylere zorlamayın.

onun dışında farklı şeyler denemek iyidir herkes farklı farklı şeylerden hoşlanır, kimisinin yapmayın dediği şeyler kimisinin fantezisidir. sekse kafanızda kurallar kitabıyla girmeye çalışmanın manası yok.
  • /
  • 3