ayı sözlükçüler için faydalı bilgiler

sözlüğü okuduğunuzda bir çok fayda sağladığınız bilgilerdir. ayı sözlük zaten başlı başına bizim için bir fayda değil midir?
öncelikle sözlük hakkında bir kaç bilgi verilmesi vitamin gibi olacaktır bu bilgiler içinde;

ayı sözlük, bear çiftleştirme çiftliği değildir. *

ayı sozluk, kendi içinde bearlardan ve merakla yazar olmuş kişilerden oluşur. yazılan entrylerin doğruluğu kişilere göre doğru olup, yazılanların çoğu gerçek değildir. *
soru sormak için entry girmemek lazım, adminlere (dark bear) mesaj atılması, biz gammazların işini kolaylaştıracaktır.
ayı sözlük, koli bulma mekanı, sperm bankası ya da çark merkezi olmadığı gibi elbette ayı sözlük yazarları çatır çutur sevişen insanlardır. belli bir seviye gözetmeleri onları otuzbirci yapmaz. sevmeyi sevişmeyi öpmeyi koklaşmayı seven insanlarız.
profil fotolarının üstüne gelip mouse ile sağ click yapınız ve resme bak seçeneği ile resmi açarsanız , resim orjinal boyutunda açılır ve rahatlıkla iç çekip of ulan of diyebilirsiniz.

edit : (bkz: ben deli değilim)
bir ayı hayatı boyunca 5.8 milyon entry girebilir.
okuduğumuz entry lere hoş veya boş oylamasıyla katkıda bulunalım.
burdan adam kaldırma çok zor bebeğim. hepsi çok elit. boşuna uğraşma diye söylüyorum.
bebeğim buradan adamı anca tahtıravallide kaldırırsın.
- sözlükte gezinmek, bulaşıcıdır.
- yazarlık, bağımlılık yapar.
- sözlüğün varlığını bildiği halde girip gezinti yapmaktan kaçınmak, ileri düzeyde cehalete yol açabilir! (ki bu durumda, milli eğitim bakanlığına personel olarak alınabilirsiniz)
- tuz ve şekeri çok tüketmek, sağlığa zarar verir. fakat, ayı sözlüğe fazla süre takılmak çevrenizdekilere zarar verirken, size gurur verecektir!
eğer sokakta gözleri iltihaplı kedi görürseniz "opticlox" göz merhemini 3 günde bir uygulayıp kör olmasını engelleyebilirsiniz.
gayfild.com *

not, hadi yine iyisiniz. *