ayı

etobur ve otobur olabilen, tümü balı çok seven, kiloları 50 ile 750 kg arası değişebilen türlere sahip, insanlar gibi iki ayağının üzerinde rahatça yürüyebilen, genellikle mağaralarda ve büyük çukurlarda yaşayan vahşi hayvanlardır. 15-30 yıl arası ömürleri vardır insanlar tarafından avlanmadıkları sürece. özelikle evcilleştirilebilirler ve insanlar tarafından bakıldıklarında 30 yıldan daha fazla yaşayabilirler. hayatları boyunca sayılacak sayıda çiftleşme yaşarlar. belkide dünyada yaşayan ve en az çiftleşen hayvan çeşitidir. 2 yaşında ergen olsalarda çevredeki hakimiyet kaosu nedeniyle özellikle erkek ayılar ancak 7 yaşından sonra milli olurlar. yılda 1 kez, şanslılarsa en fazla 2 kez çiftleşirler. bazı kaynaklara göre karada yaşayan canlıların en zeki olanıdır.
* hem biz yılda bi sex yaparsak ölürüz.
sevimli olduklarını konusunda hiç şüphe duyulmaz.
üç harfli kelimeler arasında sex den sonra en cook sevdiğim kelime.
tüm kıllarının, vahşiliğinin, şekil yapmış kaslarının altında yufka gibi bir yüreği yanında korkunç bir penisi, kendinden önde giden bir göbeği ve kocaman bir götü olan şehirli varlıklar. sevimli, seksi ve vahşi şeyler.
adı altında övgülendiğimiz tek canlı..
içindekiler kısmında "erkek doğası" olan eşcinsel alt kültürüdür. bunun peşi sıra gelen kıl ve ağırlık gibi faktörlere göre kendi içerisinde farklı tanımlara bürünebilmektedir.
iki tiptir bunlar ; birincisi profil sitelerinde akıllara zarar romantik şiirler üzerine dal-yaprak fotoğraflarını çekip yapıştıran model ikincisi de birincisi gibi olmayan.
şahsen "howl" üzerine kasesinin fotosunu yapıştıranını gördüm.
önemli olan göbeği, kılı, sakalı, kilosu değildir. içinde kadın olmayacak ayı dediğimiz adamın. görüntü ayı içi kadın ne işe yarar ki.
türkiye ayılarından alınan tanıma göre;


medyanın direttiği erkek güzellik anlayışının aksine, kendi doğal erkeksiliği içinde kendisi ile rahat olan erkek eşcinsel/biseksüeldir. ayılar genellikle yüzünde/vücudunda kıl olan, genellikle iri yapılı ya da kilolu, genellikle sakallı/bıyıklı olurlar. bir ayıda, fiziksel görünüm açısından, iri bir vücut yapısı, kilo, vücuttaki ve yüzdeki kıllar ön plandadır, ancak erkeksi bir tavır, kendi ile rahat olması da gerekir. bu özellikler "ayı" güzellik anlayışının temelini oluşturur. zaman içinde farklı fiziksel özelliklerdeki kişilerin de hareket içine katılması ile "ayılık" bir fiziksel özellik olması yanı sıra bir hayat anlayışı haline dönüşmüştür.

-alıntı-
yüzünde garip ve uzun şekilli sakal bırakanlardan korkuyorum ama ben.
eskiden sahip olduğum kilo ve kıl oranı ile tam olarak kendimi tanımlayabildiğim, fiziksel niteliklerden ziyade bir alt-kültür. lanet olası tüketim kapitalizmine karşı başlattığım savaş ve toplumsal baskı nedeniyle hayatıma kattığım spor aktiviteleri sonucu bu fiziksel görünümü gittikçe kaybetsem de "en azından yaşlanıp rakı balık seansları sonrası alacağım kilolar" ile istesem de istemesem de bürüneceğim post. hastasıyız.
kalabalık bir insan topluluğu tarafından yanlış tanınan ve bilinen canlı türü.
benze(til)diğim için mutlu olduğum hayvan ..
ilişkileri esnasında penislerinin kırıldığı sıkça görülür.

korkmayın bu videoda kırılmıyor;

selamın yanında bir de kokulu öpücük atsaymış daha güzel olacakmış *

  • /
  • 3