ayılardan nasıl haberiniz oldu

tek benim bu dünyada diye dövünürken bir baktım ki ben gibi adamlarda var adamlardan hoşlanan kıllı götlü göbekli. 2000 yılındaki kırkpınar güreşleri olayı ayılıkla tanışmama vesile olmuştur.
ayıları 6 yıl kadar önce yabancı bir siteden görmüştüm. sonrasında türk ayıları diye arattığımda türkiyede de ayıların oluşumlarına tanık oldum, şahit oldum, sevindim, mutlu oldum.
bakınıyordum gay dünyasına yen, adım atmıştım siteleri filan keşfederken gay videolarına bakarken bear gay video diye bir sekme gördüm önce dedim gerçek ayılarla mı ilişki yaşıyorlar diye sonra baktımki evet gerçek mükemmel ayılarla insan gibi insanlarla yazışıyorlar benim türümden olanlar varmış dedim ve buralara kadar geldim.
bir zamanlar meftunu olduğum bir adam vardı ve onunla iyi kötü birşeyler yaşamıştık. onunkisi sadece arzu paylaşımı idi benimkisi ise tutulmaktı. belki kabullenilir bir durum değil çoğunuz için ama tutulmuştum işte ona ben ve hiç rahatsız değildim onun beklentilerinden. bir şekilde onunla idim, niyetlerimiz başka başka olsa da. tabi o zamanlar gençlik de vardı serde. her neyse entry amacından sapmadan devam edeyim; ara sıra girerdi bearwww sitesine o zat. merak etmiştim ve ben de bir iki ziyarette bulundum. işte o siteden sonra ayılardan haberdar oldum.
ufacıktım küçücüktüm, bunalıma girdiğim dönemlerde, televizyon da ve gazete de gördüğüm haberler doğrultusunda yönlendiğim ve kendimi bulmamda bana yardımı olan. eşcinsel ayı sitesi ... (bkz: kırkpınar olayı) www.ayilar.net
türkiye ayılarının hürriyet gazetesinde çıkan bir haber ...

(bkz: ayilar.net)
(bkz: beargi)
küçüklükten beri iri adamlara ilgim vardı, dünyada iri ve göbekli adamları seven tek ben varım sanıyordum, zira internet tüysüz şeftaliden geçilmiyordu. zamanla benim gibi ayısever adamlerı seven başka insanlar olduğunu keşfettim, ne bileyim bir ortama girince en önce o ortamdaki göbekli adam dikkatimi çekiyor. dolayısıyla benim ayılardan kendi deneyimlerim sonucu haberim oldu.
national geographic channel , animal planet, animaux gibi belgesel kanallarindan
1998 yılında çalıştığım şirketin new york ofisinde staj yaparken, bir sex shopta ayı dergisi görmüştüm. kendimi, sanki gökten kendisine kitap inmiş, seçilmiş birisi gibi hissettim. derginin parasını öderken kasiyer eleman, istersem ayı ve daddy videoları da var dedi. o gece sabaha kadar ağlaya ağlaya yedi kez asılmıştım. türkiye ye dönerken hepsini çöpe attım, havaalanında açar arama yaparlar diye korktum.
bir tanesi beni arkadan dürttü zamanında, bir baktım ayı.
bir ayı bana geldi ve "yavrum boş musun? " dedi bende " hayır beko yum dedim. sonra nedense ortamı terk etti. ardından baka kaldım meğersem ayıymış. böylece ayılardan haberim oldu. *

(bkz: kaynak götüm)
fenerbahçeden nasıl haberim olduysa öyle. babadan(!)
kendimi bildim bileli göbekli, kıllı, babacan tiplerden hoşlanırım, kimseninde bu tiplerden hoşlanacağını sanmazdım. tabi daha saf bi ergen olunca kafadaki gay profili belliydi. daha iki yıl oldu haberdar olalı. sağolsun internetten öğrendim.
bir kamyoncuya çektiğim otostop sonrasında. *
1998 yılında kaos gl dergisini okumaya başlamıştım. bir çok şeyin yanı sıra ayılardan da ilk kez haberdar olmuştum. 2000 den sonra da gruplarla temas kurdum.
benim doğduğum köyleri bebek, geceleri ayılar basardı.. ben bu yüzden yalnızlığı hiç sevmem...konuş biraz...
gayet basit aynaya bakmam yetti.
  • /
  • 2