bağlanma sorunu olan insan

sadece seks amaçlı yaklaşan "cinsellik arıyorum, bağlanmam; duygusal takıntın varsa bulaşma." sinyali veren tip.

sanal mecralarda ve gerçek hayatta neredeyse her ortamı kuşatan bağlanamamacılar, ya fuck buddy ya da rent olarak zahiyat şeklinde yok olup gitmektedir. insan doğası gereği bir şeye bağlanmak zorundadır oluşlar da bundan olsa gerek.
bazen amaç seks olmayada bilir.bazen işin içinde çok daha farklı sorunlar olabilir mesela küçüklüğümden beri o olmazsa uyuyamadığım bir yastığım vardı...hayallerimi, sevgimi hatta korkularımı onun içinde barındırırdım bunu ailem hiç bir zaman anlayamadı hala da anlayamayacaklar ve onu teyzemin gözlerimin önünde parçalamasıyla hüsrana uğramıştım..bir çocuk için o zamanlar büyük bir problem olacağını nereden akıl edecekler şimdi derdini ben çekiyorum..hayatımdaki insanlara bağlanmamak için çeşitli bahaneler ile kendimi soğutuyorum yok sıkılıyorum, yok sen böylesin ama nereye kadar bu gidişle yalnız öleceğim galiba..
kendimi baglanma sorunu olan birisi olarak tanimlardim. ama eger ki yureginize dokunan birisi oldugunda geriye kalan herseyin teferruat oldugunu anlayacaksiniz.baglanamamakmis.. yalan!
amaç seks olmasada olabilen bir sorundur. mesela ben. yıllarca aşık olduğum adam geri geldiğinde ondan ayrıldım. kendimi sadece onu sevdiğim için başkalarıyla olamıyorum diye düşünürken şimdi onunlada olamadım . sorun sende değil bende yani