ben sadece sikerim gerisine karışmam diyen insan modeli

hayatın farklı evrelerine uyarlanması mümkün kalıp.

bazıları sadece sevdiğini söyler gelir, sonra dönmeyecekmiş gider; ancak hep daha fazlasıyla dönerek darmadağın eder. bazısı mecaz'dan tamamen izole olarak gay değil sikiciyim der ve bu fiilin reel anlamda hakkını verir. ve sonrasında karışmadığı şeyleri geride bırakarak herkes bir şekilde kaldığı yerden devam etmeye olan inancı ile yaşamına devam eder.
insan olduğunu sanan canlıdır. hayattaki tek amacı skordur belkide bilinmez ama kesinlikle insan değildir.
beyni taşaklarındaki yumurtaların içinde olan şahıstır. *
yatağa peçete servisine ve çeyizden özenle çıkarılıp serilmiş beyaz çarşafların yıkanma, ütülenme ve kolalanma törenine iştirak edemeyeceğini üzüntüyle dile getiren insandır.
masturbasyon beyinli insandır.
insanları anlamıyorum basit seks,özel seks,klasik seks gibi sadece eşcinsellerin kalıplaştırdığı seks modelleri ne kadarda acınası degılmı bedenlerın bu kadar değersiz bir şekilde paylaşılması sırf şuran kıllı buran kılsız diyerekten birbirini aşagı çeken insanlar 24 yasındayım 'taş gibi yakışıklı çocuksn yapsana seksini ilerde pişman olursun bak'diyen bir zihniyetle aynı cinsel yönelimde olmak utanç verici ama bir grup insan toplulugu gruplastırmak kadar mantıksız ne varki