bengisu

haziran ayının başında dünyanın öteki ucuna adlı teklisiyle ortaya çıkmış ablamız. kilolarıyla barışık olması ve bence harika dansıyla benim nambır vanım olmuştur adeta. cups yaptığı bir diğer videoda ise boston'da okuduğunu söylemiştir. aşırı sevimli ve doğal gelen bu kadın tanınmayı hakediyor.

ha videonun altındaki yorumları okuyunca insanlığımdan utandım orası ayrı.

dünyanın öteki ucuna:

when i'm gone:

beatboxla birlikte bir çocuk sevdim:

somebody to love:
ne yalan söyleyeyim ilk görünce direk aklıma beth ditto geldi. kadın dergiye çıplak poz bile vermişti. o zaman da çok konuşuldu bu ne özgüven diye.

aynı terane şimdi de var. ipe sapa gelmez milyon tane yorum. ama şu var, haklı özgüven iş yaptırır. bu ablada** da ondan var. sesim var, dans edebiliyorum, kiloluymuşum kime ne? zayıf görüneceğim diye kafaları yiyip sahnede kazulet gibi duran onlarca sanatçı bozması varken, bengisu kendini izletmeyi başarıyor.

(bkz: sana puanım dokuz kanka)
hürriyete verdiği röportajla kendini bir bok sanan yerli sanatçılarımıza umarım ders verebilmiştir bi nebze de olsa. ayrıca insanları standartlaştırmanın kurbanlarından olmuştur.

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/hayat...
ses desen bir çok piyasa şarkıcısından iyi, dans edebiliyor o kilosuna rağmen! özgüven tavan, sikip atmış adeta ama icra ettiği tarz hele hele şarksı bom bok afedersiniz. biraz daha olgunlaştığı zaman belki daha iyi olabilir. ne kadar okumuş, kültür iyi olsa bile içinde kocaman türk kızı kezbanlığı var birde. ama genelinde geçer not almış şarkıcıdır.