sakin ol şampiyon

heyecana gelmiş, mutluluk ile yapamayacağı sakarlık olmayan insana götürelecek önerme.

threesome

en az kişiyle yapılan grup seks çeşitini de tanımlar. genellikle ilişkisinin sonu görünen kimselerde, süreci biraz yavaşlatmak veya kankileşmiş eski fuckerların aralarına çeşni niyetine kattıkları 3. kişi ile sürdürülen değişik fantazi. 3 ü de ayı olursa herkes çok zorlanır.şıpır şıpır terler.

papanın twitter hesabı açması

ingilizce hesabı dışında 7 farklı dilde de hesabı açılmıştır ve onları takip etmektedir. bende şimdi @pontifex_tr hesabını parselleyerek açıcam.

benedikt xvi ‏ @pontifex_de
willkommen auf der offiziellen twitter-seite sr. heiligkeit benedikt xvi

benedicto xvi benedicto xvi ‏ @pontifex_es
bienvenido al twitter oficial de su santidad benedicto xvi

bento xvi bento xvi ‏ @pontifex_pt
bem-vindo ao twitter oficial de sua santidade papa bento xvi

benedykt xvi benedykt xvi ‏ @pontifex_pl
witamy na oficjalnej stronie twitter jego Świątobliwości papieża benedykta xvi

benedetto xvi benedetto xvi ‏ @pontifex_it
benvenuti alla pagina twitter ufficiale di sua santità benedetto xvi

benoît xvi benoît xvi ‏ @pontifex_fr
bienvenue sur la page twitter officielle du saint père benoît xvi

بندكتس السادس عشر بندكتس السادس ع @pontifex_ar
أهلاً بكم في الصفحة الرسمية تويتر لقداسة البابا بندكتس السادس

gaylar başka makarna yesin

2013 yılının avrupasında "biz geleneksel aile-kadın rollerini reklam filmlerimize koyuyoruz." demek ciddi akılsızlık örneğidir, kaldı ki bunun üstüne de eşcinsellere de giydirmiş barilla amca. lakin batı avrupadaki lgbt & kadın yapılanmaları; bu aileyi yücelten, kadın ve eşcinsel düşmanı firmanın gazını alır.

dipnot: 2013 avrupası derken batıyı filan yüceltmedim, yanlış anlaşılmasın. aksine emperyalist ve savaş çığırtkanı avrupayı savunacak halim yok. *

işsiz kişiye iş önerisinde bulunanlar

iş bulma amacıyla iş arayan kişiye yardımcı olan gruptur. birde eleştirmeyi seven bir grup vardır ki düşman başına, bu grupta özellikle akrabalardan oluşur. iş beğenmemezlikten tutunda, çalışmak istemiyorsuna kadar geniş yelpazeleri vardır.

yeni akit'in yurt çapındaki elektrik kesintisini paralel yapıya yüklemesi

deep web

internetin google gibi arama motorları tarafından indekslenmeyen kısmı. bunun nedeni de, bu internet adreslerinin sürekli değişiyor olmasıdır. normal yollarla giriş imkansız diye biliyorum. girmeniz için the onion router kullanmanız gerekli. bu sitelerin önemli özelliği, 90'lardan fırlamış gibi olmalarıdır, yani üzerinde özenilmiş web site tasarımları çok az sitede bulunur. üzerinde özenilmiş siteler, genellikle troll siteleridir. deep web siteleri sanki html'yi yeni öğrenen birisi tarafından tasarlanmış gibidir. sonra, diğer bir özelliği de, .onion uzantılı olmalarıdır. sitelerin belirli bir adı yoktur. site adları base64 kodlama sistemi ile kodlu diye biliyorum. sitelerin adresi sık sık değişir. o yüzden linki kaydedip, "daha sonra tekrar gireyim ya" demeniz saçma olur. bir daha o siteye ulaşamayabilirsiniz. sitelerin genel ağırlığı uyuşturucu ve çocuk pornosu üzerinedir. deep web'teki en iyi bilinen indeksleme sitesi the hidden wiki'dir. gore siteleri* ile karşılaşmanız da çok olasıdır. birçok e-book bulmuştum ama indirmeye bir yerim yemedi. efsanelere göre, çok güvenli bir pc'ye sahip olmanız gerekiyormuş deep web'de gezinebilmeniz için. çünkü her yer virüs ile doluymuş. bir gün zamanım olursa the hidden wiki'deki yazıyı okuycam. internetteki içeriklerin 10'da 9'u* deep web'e ait olduğu da şaşırtıcı bilgilerdendir.

not: ayrıca buraya heyecan yaşamak için girenler de var. bakalım neler neler var gibisinden. ama hiçbir şey yok, ben bir şey bulamadım. ya da bayağı gizlemişler siteleri. bazen tuhaf tuhaf siteler görürsünüz. örneğin, "üzerinde deney yapmak için satılan evsiz insanlar"ın bulunduğu bir site, ya da kiralık katil kiralayabileceğiniz siteler falan mevcut. ama büyük bir ihtimalle troll siteleridir bunlar.

hacettepe üniversitesi

queer deer adında resmi lgbt öğrenci topluluğu olan güzide üniversitemizdir.

ayı sözlük itiraf

iki insan tartışmaya başlarsa hemen koşup marketten çekirdek alıp çay demliyorum.

ayısözlük