bilgisayarına yüklediğin ilk oyun

championship manager 03-04

çünkü bilgisayarım kağnı gibi bir şeydi. celeron işlemcisi vardı ve ekran kartı sadece 128mb idi. pes'ler nfs'ler hak getire...
gta san andreas olması lazım. insaniquarium deluxe de olabilir.
bilgisayarcı warcraft 3 yüklemişti sağolsun alırken. kendim ilk the sims yüklemiştim sanırım. tabi arkadaşın bilgisayarından disketle aldığım oyun exe'lerini saymıyorum.
carmageddon *dx ball'ın müziği hoşuma giderdi.

https://www.youtube.com/watch?v=Wa-pUo2_...

bu da electro gitar versiyonu: https://www.youtube.com/watch?v=uX90rgEZ...

dx ball kadar olmasa da google görsellere atari breakout yazıp arama yapın.
tomb raider chronicles ilk yüklediğim oyundu. ilk bölümüyle baya uğraştığımı hatırlıyorum. haritası ilk kez tomb raider oynayan bir insan için bence karışıktı. kapılar açılmadığı için kaç kez geri döndüğümü hatırlamıyorum. dövüşürken ara sıra geri çekilmem gerektiğini bilmediğim için köpeklerden epey hasar almıştım ve az kalsın bu yüzden yarasalara ölüyordum. ölmedim mi? öldüm. defalarca suda boğularak hem de*.
fifa 2001
middown madness
cs
henüz deneyimlemediğim durum.
97 yılında acer almıştık, pentium 3 slot işlemci 800mhz pehh 128mb ram ekran kartını hatırlamuyorum o/b vardı zaten 8-16mb bi'şeydir..oyun olrak star wars'ın strateji oyunu vardı yanlış hatırlamıyorsam sonra commandos vs
sene 2007... ıcy tower...
metin 2 . evet seviyordum o oyunu ve halen daha seviyorum. arada oynadığımda oluyor. ayyy gidip yükleyip yeniden mi oynasam? o derece yani.
çok yıllar geçmiş, need for speed underground ve nba live kurmuştum sanırım. browser üzerinden bitefight ve klan savaşları oynuyordum daha çok.
age of empires 2 https://onedio.com/haber/sadece-age-of-empires-2-oynayanlarin-bildigi-15-gercek-335333
donald duck quattra attack... sınırları zorluyorduk...