bir depresyon ilacı olarak alışveriş

alkol etkisi yapan anormal durum. birşeyler aldıkça daha fazla alma hissi yaşarsınız. tıpkı moraliniz bozuk olduğunda içtikçe içmek ya da yedikçe yemek gibi berbat bir iştir. siz en iyisi spor yapın. olmadı, çıkın kulağınızda müzik eşliğinde yürüyün... köpeğiniz varsa onunla oynayın... hem zaten bahar geldi!
olaya kıyafetler ve getirisi olarak bakıldığında garantili bir ilaçtır. dünyanın parasını verip aldığınız ve spor salonlarında en tahrikkar şekilde soyunduğunuzda altınızda yatan servet sadece sizi değil içini gıcıklayacağınız başka erkekleri de baştan çıkarıp yataksal depresyonunuzu da yatıştırır. önemli olan alınan kıyafetler ve ederi değil, kaç kişiyi içindekileri düşünmeye yönlendirdiğidir.
her girdiğiniz mağazada, üstünüze oturacak bir şey bulamama sebebiyle, geri teperek daha fazla depresyona sokabilir sizi. bu sebepten gider abur cubur alışverişi yaparsınız, bu da size tartıda artı olarak geri döner, depresyon kat sayınız artar ve kıyafet bulma şansınız daha da azalır, daha fazla yersiniz, daha fazla depresyon kat sayınız artar, daha fazla... * *
etkilidir, antidepresan etkisi kredi kartı ödemesi geldiğinde görülür. asıl kural mantıklı davranmamaktır, denemeden almak, giyebilitesi olmayan parçaları seçmek. mantık; o parayı benden bir alsın bana bir düz gitsindir.
rahatlatıcıdır. kasları gevşetir, içindeki o karamsar tablodaki bulutların yok olmasını sağlar. her ilaç da olduğu gibi kullanım şekli ve zamanı önemlidir. alışveriş yaptığınız yerde tanışılan insanlar da sizi gevşetebilir. *
kart ekstresi geldiğinde depresyonu 2 ye hatta 3 e katlıyacak bir eylemdir.
aslında bu bir kısır döngüdür. depresyona girdikten sonra yapılan alışveriş sonucu gelen kredi kartı extre'si de depresyon sebebidir.
türkiye'de çok zor, amerika'da ise kurtuldum... aldığınız her şeyi sorgusuz sualsiz 15 gün içinde geri götürüp paranızı alabiliyorsunuz, değiştiriyorsunuz falan. oh be.
benim için tekbir adresi vardır, h&m. 105 kilodan 92ye düşüp 34 beden pantolonlarına sığmaya başladıktan sonra daha da sevdiğim depresyon ilacı markadır. karakter olarak depresif bir karakter de sayılmam aslında, sadece günüme renk katmak için birebirdir h&m'den alışveriş diyebilirim.
yan etkileri gözardı edilmemesi gereken ilaçtır.
her ne kadar isviçreli bilim insanlarının yaptığı deneylerde ciddi bir yan etki tesbit edilememiş olsa da, isviçre'nin zengin bir ülke olduğu hesaba katıldığında, bu sonuç sadece zenginler için geçerlidir.

bir depresyon ilacı olarak alışveriş'in fakir bünyeler üzerinde kalıcı hasarlar bırakma riski mevcuttur. şimdiye kadar, aşırı dozda alışverişe maruz bırakılan fakir bünyelerde, avmlere girince baş dönmesi, fiyatları görünce elin ayağın boşalması, ödeme yaparken mide bulantısı ve son olarak, kredi kartı ekstresi geldiğinde göt ağrısı şikayetleri rapor edilmiştir.


kesin sonuçlar için hindistanlı bilim insanlarının yapacağı klinik deneylerin sonuçları beklenmelidir.
eğer fakirseniz ve ay sonu göt ağrısı çekmek istemiyorsaniz, bu ilacı kullanmadan önce iki kere düşünün diyor uzmanımız alfonso...

(bkz: göte giren şemsiye açılmaz)