bir erkeğin sokaktaki 100 erkekten telefon numarası istemesi

ingiltere'de gerçekleşen deney. 100 erkekten daha sonra randevulaşmak için telefon numarası isteyen erkek 13 kişiden telefon numarası almayı başarmış. %10 diyorduk değil mi? yakın.

http://gzone.com.tr/izle-bir-erkek-sokaktaki-100-erkege-numaranizi-alabilir-miyim-dedi-ve/
gerçekten ilginç bir deneydir.100de 13 fena rakam değil.belki say'ı daha bile çok ama tip olarak çekici gelmediği için vermeyenler bile olmuş olabilir.yalnız epey deli cesareti isteyen bir iş.bizde dayak yemek olasıdır.
cesur bir deneydir. zaten numarasını veren iki kişi de bu sebeple veriyor.
benim numaramı alabilir bu arada. *
numarasını verenlerin gerçek gay olmadığını düşündüğüm çalışma. gerçek gay olsalar '' yalnız ve gururlu '' pozlarla baştan reddederlerdi. ayrıca yeterince aktif pasif rollerin paylaşımı da yapılmamıştır. bir de herifi bulunca unutulan '' 100 adımda bana sahip olmanın yolları '' isimli ön ders verilmemiştir.

hadi bunu geçtim; hepsi kabul etse 100 erkekle kahve içmekten günlerce uykusuz kalınacak, iyi yönden bakarsak bu da hepsiyle sıralı randevu paylaşımı yaparak sevişebilmeyi sağlayacaktır.
13 kişiden 13'ünün de gey olduğunu düşünmek, kalan 87 kişinin de heteroseksüel olduğunu düşünmektir. yanlıştır. bu deney, birilerinin yönelimlerini öğrenmek için değil "bir erkeğin numarasını başka bir erkeğin almasının ne kadar kolay veya zor olacağı" hususundadır.

- illa ki numarayı veren 13 kişi arasına heteroseksüel(ler) vardır ve illa ki 87 kişi arasında homoseksüel(ler) vardır.