bir eşcinselin intihar mektubu

an itibari ile okuduğum, gözlerimi dolu dolu eden yazıdır. kendinizle özdeşleştirebileceğiniz çok şey bulunan bir yazıdır.
http://www.icimdekiayi.com/bir-escinselin-intihar-mektubu.html
hepimizin en az bir kez bile olsa yapayı düşündüğümüz intihar düşüncemizin iyi kaleme alınmış hali.
okurken boğazımda bi yumru oluştu ama sonuna geldiğimde derin bi oh çektim.çok güzel kaleme alınmış.
beğenmenize çok sevindim. ama şiddetle belirtiyorum: bu hayali bir karakterdir! gerçekte böyle biri yok çünkü gerçekte o kişi biziz! sevgiler saygılar.
ordinaryman ın müthiş yazılarından sadece biridir. okurken ağlatıyor, ağlarken okumaya devam etiğinizde ağlarken mutlu ediyor ve tebessüm etmenizi sağlıyor.

(bkz: yazdığın son mektup şuan elimde)
allah kahretmesin bee,akşam akşam içim karartan mektup olmuştur..çok içten olmuş gerçekten..

üfff şu sözlüğe biraz güleyim,eğleneyim diye giriyorum paramparça oldum...
sonuna kadar okuyamadığım mektuptur... yok olmadı boğazımda bişeyler düğümlendi yapamadım... sanırım tekrar okumaya çalışmayacağım...
beni ordinaryman bağımlısı ve tutkunu yapan yazılarından biridir. bu yazısından itibaren daha bir takip eder olmuştum kendilerini.
'ben yasak olan her şeyi yaşamış ve en yasak şekilde ölüyorum işte…' bu söz baya bir derinden etkiledi beni
yaşamalıydın inadına yaşamalıydın sen...
bu kadar "acıların çocuğu" ya da "mağdur kahraman" edebiyatı sadece beyin biokimyası ile ilgili... şartlarla değil.

intihardan kurtulanların çok az bir bölümün -koşullar aynı olsa da- girişimini yineliyor.

gerçekten inanamıyorum! burası dünya, dert dolu. aman kimse bizi anlamamışmış. ulan kim kimi anlıyor? senelerce hasta olan, hasta bakan insanlar var. evladı ölen, işyeri batan, kolunu bacağını, gözünü kaybeden!

allah aşkına herkes aklını başına toplasın ve laga luga ile dert küpünü oynayacağına gizli mizli eğlenmeye baksın. bu "gamlı baykuş" frekansının sonu çok kötü yerlere varır. neyi çekersen o gelir. vampir, davet edilmediği eve giremez.

erkek adama "ay canım yandııı, küsttüüümmm" yakışır mı be? çatır çatır yaşayacağız. biz erkeğiz. aq, acayip sinirlendim

ben eşcinselim tanrı beni sevmiyor,toplum yaşamama izin vermiyor ölcem beeen :(
afedersin de siktir git allah aşkına ya.eşcinselliği ölümcül bir hastalık toplumun kesilip atılması gereken kanserli organ muamelesni layık görmek ne demek dostum? sen kendini bu şekilde görürsen toplum hayli hayli ister ölüp gebermeni.dünya üzerinde o kadar boktan hayatlar varken ibne olmak o kadar da elzem bir şey değil.
tüm eşcinsel temalı sinema filmlerin de ve romanlar da muhakkak drama queen,melonkolik intihara meyilli eşcinsel karakteri var.ibneler kendilerini bu şekilde ajitasyonla mı topluma kabul ettirecek.biz ölmeden bizi kabul edin lütfeeen :( mi diyeceğiz.
hayat çok değerli ve sırf toplum,aile ve diğer sikindirik şeyler benim ölmemi istiyor diye ölemem.bırakın şu melankolik depresif eylül atmosferli karakterinizi.siz gay siniz hani şu ingilizce de neşeli manasına gelen.
yaşamak direnmektir büllüğü gevşekler şimdi gidip dans edin yada koli kesin ne biliym sik falan yalayın.hayat kısa.

sen ibnesin büyük düşün