bir küfür olarak senin götünü sikerim demek

bir kız söylediğinde "neyle sikeceksin" cevabı verilen küfürdür.
küfür genelde hayal ürünü abartılı fantezilerin meyvesidir, erkekler de ortamını bulunca yaşayamadığı, yarım kalmış hayalleri üzerinden atıp tutmayı sever; dolayısıyla bunu bir erkeğin bir erkeğe söylediğini düşünürsek bir kadınla yaşayamadığı fantezinin acısını sizden çıkarmaya çalışıyordur. o nedenle bu size atılan bir yemdir, bıyık altından gülerek, kıvıra kıvıra ortamdan uzaklaşarak geçiştirebilirsiniz.
nereye koyacağına karar veremiyorsan geçici ikametgaha da alabiliriz hani.
bir ortamda bu küfürü bir şekilde işitince çok rahatsız oluyorum. dalda dalga yayılan homofobiyi hissetmemek elde değil, sonra cinsiyetçi küfürlere tanık olan kadınları daha iyi anlamaya başlıyorum.
fallik düşkünlük alameti, gizli eşcinsellik belirtisi, iktidarını sikmek ve sikilmek üzerine kurmuş zavallı ilkel beynin küfür şeklinde tezahürü. hayatında başkaları (patron, anne baba, komutan, asker arkadaşı vs vs) tarafından o kadar becerilmiş, düzülmüş ve sikilmiş (fiziksel olması gerekmez) olur ki bu tipler, kendinden bir derece daha güçsüz birini gördüğünde şimdiye kadar yaşadığı tüm fallik travmaları bu kişinin üzerine boca eder. sikmek ona iktidar, kaybettiği gücü geri kazanma duygusu, üstünlük, errrrkeklik ve kendine güveni yeniden kazanma duygusu kazandıracaktır, hayatta başka hiçbir şekilde bu gücü elde edemeyeceği için ancak "sikmek"le bunu yapacağını düşünür. başka gücünü gösterebileceği bir alan yoktur. sikmek hükmetmektir çünkü onlara göre. yazık onlara...