bu tarz benim

jürinin yarışmacıları yerden yere vurduğu yarışma. bazen yarışmacılar da karşılık veriyorlar. tam bir tartışma ortamı.
rtük tarafından el atılan program. aile ve çocuklara kötü örnek teşkil ettiği açıklanmış.
bunu kuzenimle izleyip çok gülmüştüm lan komedi ahahaha
ne jüri giyinmeyi biliyor ne yarışmacılar. programda modaya dair hiçbi şey yok. zaten "moda programı" adı altında küfür kıyamet içerikli bir program olduğu için şaşırmadığım bir vaziyet. rezil bir yarışma. "sen çirkef misin, tamam gel seni yarışmacı yapalım" şeklinde bir formatı var anladığım kadarıyla, çünkü ne zaman denk gelsem birileri kavga ediyor. yarım saat izleseniz başınız ağrır çünkü sırf gürültü.
bu programı ciddi ciddi izleyen biri olarak zaten bozuk olan psikolojimin daha da bozulduğunu düşünüyorum. arkadaşımla evden çıkarken bana "nasıl olmuşum" dediğinde "saçını at kuyruğu görmek isterdim. ten gösteren çorap istemiyorum, opak çorap giymelisin. o çanta ne? at o çantanı!" dedim ve sustum.

not: favorim ayşenur ve ikizler. eğer bu bir tarz yarışmasıysa ayşenur veya ikizler kazanmalı.
interstellar'dn sonra benim için bu tars benim olarak değiştirdiğim sloganımsı öbek.
ikinci sezonu başlamış, ilk sezonu kim kazandı acaba, bilgi bulamadım. kavga çıksa da izlesek modundayım.
salak bir şekilde izlediğim program.yarışmacılar biri birini yiyor.jüri onları itin götüne sokuyor falan filan.zaman öldürmek için birebir.
yarışmacılardan favorim tiksinçlikle karışık sevgi beslediğim özlem özdil.dişi nihat doğan gibi acayip acayip aforizmalar söylüyor.en gıcık olduğum yarışmacı elenen ayşegül kezbanı.ıyy o tripler,o çirkeflik umarım ölmüştür.favorim ikizler.yerim sizi.anam terbiye,moda,ahlak,insaniyet,stil nedir gösteriyorsunuz o kezbanlara.
jüriye gelirsek;
nurella;kötürüm bence bu karı.çirkşn devamlı pohohlanmaya ihtiyaç duyan bir kaltak ve koyu hüloooğ.yarışmacılardan durmadan kendisine yalakalık yapmasını istiyor.kendi giyimi kuşamı iğrenç.capsleri komik.
ivana sert:bayılıyorum slav türkçesine. ex zengin koca sahabı hatun.doğu bloğu ülkelerinden olan disiplini görüyorum bu karıda jürinin için de moda dan anlayan tek kişi.eleme gecelerin de dans falan ediyor.
kemal doğulu:ayhh depresif lubunya böyle kolisini yatağında başka bir herifle basmış gibi melankolik.tarzdan modadan anlamıyor.yanılmıyorsam makyözdü ne ara stil ikonu oldu.çok yabancı kelime kullanıyor sıtayligın kötü bebeyim otur sıfır.*
uğurkan erez:agresif ve en iyisini ben bilirimci elit lubunya.yarışmacılara yüksek perdeden bağırarak ders veriyor hatta bazen hakaret ediyor.kardeşiim demek seni maskülen yapmıyor bebeyim bil istedim.
özlem özden 'in elendiği program. bu eleme sonrasında izleyici sayısı anında düşecek programdır.
final gecesinde hande yener ve eski çantacısı kemal doğulu'nun yan yana oturduğu program. bakalım en tarz kadın kim seçilecek.
aycan-nurcan şencan'ın birinci olduğu yarışma. yarışma yine bir skandala sahne oldu. canlı yayın olarak anons edilen program bant olarak yayınlandı, birincinin açıklandığı bölüm canlı yayınlandı fakat o bölümde de seyirci ve juriler yoktu. bu durum sosyal medyada büyük tepki topladı.
son dönemde acun ılıcalının kanalına transfer olan eski show tv stil yarışması programıdır. başlarda "çok aptalca bişe bu niye izliyosun ki" diye anneme kızıp tepki verdiğim, sonrasında benim de ilgimi çeken ama yine de saçma sapan olan bu programda yarışmacıların ve jürilerin birbirini yemesi, şarkılarla halay çekmesi ve ağlaması esastır.
canım arkadaşlarımın izleyip durduğu moda şeysi. dans hareketlerine çalışmalılar.
acun ılıcalı'nın yayın haklarını satın alması nedeniyle tv 8'e transfer olması sonucu, show tv'de aynı isimle bu hafta başlayacak ve davalık olan yarışma programı.

jüride cemil ipekçi, umut eker, sibel arna, chloe loughnan ortaç ve bülent ersoy var. sunucu ebru akel.

tedbir yoluyla show tv'deki programın yayından kaldırılması için dava açan acun ılıcalı, başarılı olur mu bilinmez; tv 8'de yer alan programdaki kızların kezban ve kavgacı bulunması nedeniyle show tv'deki yayın merakla bekleniyordu.
yarışmanın tv8 e transferinden sonra yeni bir ekiple bu tarz benim show tv programı başlayacak.

bu durumda artık başlıkları iki böldük;

(bkz: bu tarz benim tv8)
(bkz: bu tarz benim show tv)
yarın ilk bölümü yayınlanacakmış.
bu gece bir arkadaşımın dansçı olarak katıldığı program olması dolayısıyla izlediğim program. çok gerildim, daraldım. bülent ersoy ve cemil ipekçi nedense beni oldukça gerdi bu gece. özellikle lgbti hareketinde yer almadıkları için bir antipatim oluştu sanırım ki. bir de bülent ersoy için ayrı farklı bir koltuk düşünülmüş olması da oldukça itici göründü gözüme. bir yandan da bülent'in umut eker'e sulandığı dakikalar da var tabiki. tabi o kuş tüylü elbise de cabası! hiç tarz değilsiniz efendim.
yeni konsept biraz sıçmış, illa kadın erkek çiftleme dayatması. bunun yerine bu tarz benim erkekleri ayrı yapsalardı güzel olabilirdi.
neden bu tür programlar sadece kadınlara özel anlamıyorum.
erkeklere özel bir moda mı artık adı her ne ise öyle bir program da olması gerekiyor. kadın-erkek çift olarak değil. ki hepsi böyle. sonra neden insanlar kadın-erkek ilişkisini doğru olan olarak biliyor. ki bu binlerce insanın *çocukların dahi* izlediği bir program iken.
tv8'dekini görünce sıkıntıdan da olsa hala izliyorum ama sahnelenmiş veya değil, bu kadar kavga gerçekten çok antipatik duruyor. konu kimsenin maddi durumu değil ancak iyi veya kötü, ortada tarz-stil vs gibi bir şeyden bahsedilecek yerde bu denli ucuzluklar çok basit duruyor. ki zaten öyle ahım şahım tarzım diye bağıran birileri de yok, zaten dürüst olalım gerçekten ''tarz'' tarz olan bir insan böyle yarışmalara falan bulaşmaz, bunlar biraz daha zorlama, nasıl iki parçayı bir araya getirince ''fashionista'' olan günümüz kız tipi. o yüzden de zaten bütün bu olanlar pek şaşırtmıyor.

show tv'dekine gelince... allahım, beterin beteri var işte. çok kötü, öyle böyle değil. hani sadece kavgalar falan değil yarışmacılar da ayrı bi havada, yarım. düşün, aynı formatta hatta adda iki yarışma aynı anda yayınlanıyor; ister istemez bir karşılaştırma olur ama buradakilerin o arkadan geliyor havası çok bariz, nedeni de haliyle yarışmacılar ve biraz da jüriden. oysa ki itiraf ediyorum, sırf sakal/bıyık bırakıp, iki saçının önünü kabartıp, slim/skinny jean giyen vb tip ama şaşırtıcı derecede hetero beyler için de izliyorum aslen.
  • /
  • 2