buluştuğunuz birinin beklenmedik davranışı

buluşmaya gittiğinizde kişi yada size gelen kişinin beklenmedik tavrı ya çok hoşunuza gidiyor yada bitsinde gitsem. diğer bir seçenek evden hemen gitmenizi, hemen çıkıp gittiği ile karşılaşmışınızdır. ben beklenmedik tavıra karşılaştığım bir olayı anlatarak tecrübeyi siz yaşadınızmı yada böyle birşey gördünüzmü diye sormak isterim. eve çağırdım geldi. bana dedi istediğini yapmaya hazırım tamam sorun yok bu ana kadar. bende deneme amaçlı sana tıraş bıçağı vereyim taşşaklarımın kıllarını traş et dedim. hiç sorgusuz sualsiz tamam dedi. verdim eline traş bıçağını traş etti. koltuk altını traş etti. yatağa geçtik. birden bire sarılarak poppers açarak burnum tuttu çek daha iyi seks yaparız dedi buda hoşuma gitti. tamam en beni yormadan posizyondan posizyona geçtik. 3 saatlik yatak macerasından ikimiz de mutlu ayrıldık. devamlı beni arzulayıp hala yazmasına karşılık zamanı denk getiremedik. bu defa çatur çutur 5 saat bir hareket yapıp altında ezmeyi düşünüyorum. ezmek derken yeni öğrendiğim pozisyonlar var. hassas yelerin daha iyi teması gibi ;)
kaç part bu hikaye?
ikinci bölüm ne zaman çıkar?
haftalık mı yayınlanıyor?
neyse sorular bitti konuya geçelim beklenmedik davranış genelde fotoğraf gerçeklik farkından yada konuştuğu anda ortaya çıkıyor.insan o açıyı nasıl yakaladın diye sorası geliyor ama zamanım kıymetli değil muhabbetinde zararı yok diyorsanız,sorun değil.hem doksanlarda ki imkansızlığı düşününce halinize şükrediyorsunuz bile.photoshopta bir yere kadar.
benim buluştuğum biri de çekmeceden masaj yağını çıkarıp yüzüstü yatağa uzanmıştı. halbuki çağırırken “pes atarız” gibi sempatik ifadeler kullanıyordu. sadece pes atmayacağımızı biliyordum ama saatliği 200 liralık bir masör muamelesi göreceğimi hiç düşünmezdim. apar topar çıktım evden tabi.
zamanında omo reklamında gömleği leke olan vatandaşı canlandıran bir tiyatro oyuncusu ile kahve içeriz diye sözleşip kapıdan girer girmez üzerime çullanmasıyla neye uğradığımı şaşırmış ve ayağımı sokak kapısına sıkıştırıp kendimi dışarı atarak canımı zor kurtarmıştım. birkaç hafta sohbet etmeden kimseyle hele de evde buluşmamaya özen göstermeme yol açan durumdur.