çadır kurmak

keremin, ama ben uğurla aynı çadırda kalmak istiyorum demesinden beridir, kesinlikle yapmadığım faaliyet! kendisi 2,05 ve korkutucuydu. *
argoda ereksiyon hali. herkesin çadırı olmayabilir, sadece direği dikebilirler.
ıssız adaya giderken yanınıza birini almayı unutursanız libidodan korunmak için çekinmeden bolca yapabileceğiniz faaliyet.
kampa gittiğinizde açık havada kurda kuşa ve böceklere yem olmamak için başınızı sokacak bir barınak kurma eylemi. içeride istediğinizi yapın.
pipinin dik konuma gelip külodu zorlayarak oluşturduğu görüntüdür. tam bir çadırı andırır.
anlamsız bir biçimde çoğunlukla çıplaklar kampında kurulmaya çalışılan, ancak malzeme eksikliğinden dolayı bir türlü becerilemeyen aktivite. çadır kurma eyleminiz, elinizde sadece bir direk olduğundan, başarısızlıkla sona erer ve insanlar size güler. bir daha denemeyin.
kurulacaksa çift direkle kurulsun.
birde çadırı hep hazırda kurulu olduğu için kurmak için hiç uğraşmayanlar var.her ihtimale hazırlıklı olup hiçbir kamp kurma fırsatını kaçırmamak güzel şey olsa gerek ama gençlerin önünüde açmaları lazım. onlarda insan.
özellikle konaklamalı festivallerin olmazsa olmazıdır. zamanında çok kurduk kaldırdık. çok zevkli aktivitedir. her bir ağızdan bir laf çıkar sonuçta o çadır hiç bir zaman tam anlamıyla kurulamaz.