cem garipoğlu

münevver karabulut u öldürmek suçundan yargılanan ve gün itibariyle, çocuğa karşı tasarlayarak canavarca bir hisle ve eziyet ederek öldürmek suçundan 24 yıl hapis cezasına çarptırılan kişi.
en kısa zamanda içerde gebermesini istediğim çocuk denilen zat.
fena yakışıklı ya,fazla seksi...
sadistik katil. çok kolaylıkla yırtabileceklerini düşünürken medyanın kedi olalı bir fare tutarak olayın peşini bırakmaması ve üstüne gitmesiyle cinayetten beklemedikleri şekilde ağır cezayla içeri girmiştir, içeride kimse onunla konuşmamakta yüzüne bile bakmamaktaymış, (bir röportajda içeriden çıkan adamlardan biri anlatıyordu gazetede okudum) yalnız ve sefil bir haldeymiş, birkaç sene sonra çıkıp holdingin başına geçecek gene... ölen öldüğüyle kalacak. içeride şişlenesi sapık...
çok uzun yıllar acı çektikten sonra ölmesini istiyorum.
benim kardeşimi böyle birisi öldürseydi, ne düşünürdüm acaba dediğim karmaşık olaylar zinciri. veya arka bahçesi çözülememiş cinayet.
hapishane yönetiminden sürekli birşeyler isteyen ama sürekli de red cevabı alan * dünyevi varlık. son isteklerinden biri ayda bir jandarma eşliğinde istanbulu gezmek, diğeri ise gitar. hapishane yönetiminin gitar olmaz ancak saz verebiliriz diye cevap vermesi de başka bir ironi.

(bkz: üçün biri)
(bkz: 3 ün 1 i)
(bkz: üçün birini almak)
yakalandığında hücre arkadaşının eşcinsel olacağı haberleri çıkmıştı. sanırım halka "merak etmeyin cemi çatır çatır sikecekler" mesajı vermek istediler.

(bkz: sucuk ekmek yerim abi)
24 yıl hapis cezası onanmış katil.
ilerde şehir efsanesi olacak zat-ı piç, bir gün kendi kendine "ben bu aşırı zengin hayattan rahattan sıkıldım ne yapsam lannn" derken oradan şeytan çomağını cem'in makatına dürtüklemek sureti ile " len gel hadi bakire kafası kesmecesi oynayak" demiş ve alakasız masum bir kızı sırf rahat batmış zengin hayatına renk gelsin diye öldürmüştür.
kodeste kendini asarak intihar etmiştir.

http://radikal.com.tr/turkiye/cem_garipoglu_kendini_asti_mi-1218075

b.k atsan yapışmayacak sıfatı olan mahluk.
içimizdeki ilahi adalet ihtiyacıyla, sevgilisini öldürdüğü biçimde binlerce defa öldürülmesini veya en azından bir defa asılmasını dilemiş olduğum yaratıktır.
fakat, son haber, tüm hapishane intiharı vakalarında olduğu gibi, ya hakkaniyetli bir infazdır ya da bir kaçış yöntemidir!!!
hazır memleket karışmışken, birkaç yüzbin dolarla kolayca tezgahlanabilecek bir oyun olabilir.
ama, dilerim gerçektir!!
2009 yılında 18 yaşındaki münevver karabulut'u ölüren, başını vücudundan ayırıp tamamen parçalayarak çöp konteynerına atan garip insan. ünlü iş adamı hayyam garipoğlunun oğludur. uzun süre yurt dışında saklansa da 2010 yılında (cinayetten 197 gün sonra) teslim olmuş ve silivri cezaevine konmuştu. 2014 yılında cezaevinde intihar etmiştir. cenazesi gizlice kaldırılmış, üzerine çok haber yapılmamıştır. bu durum da intihar haberinin doğru olup olmadığını halen sorgulatmaktadır.