dar mı

daha önce gerçekleşen anal ilişki toplamı üzerinden sosyal çıkarım yapma peşinde olan bir aktif sorusu. eğer çok sayıda pasif pozisyonda ilişkiye girilmişse tercih şansınız azalır. az sayıda girilmişse daracık kıçınız bakir aktifin penisini hakedecektir. bilindiği üzere toplumsal piramidin en üstünde yer alan aktifler kaliteli götleri seçer, herkesi sikmezler. paketi ilk olarak onlar açacak, tadına bakacak. kaliteliyse devam, yoksa siksiz kalırsınız mazallah. aktif ya da aktif ağırlıklı rollere bürünen gaylerin klasik heteroseksüel ilişkideki erkek rolünü üstlenip bakir kadın arayışında seçici pozisyona bürünme çabası gerçekten trajik. kendileri sayısız ilişki tepkimesine girer ve hep saf kalır her nasılsa.

yerin varsa,
götün darsa,
göt tüm aktiflere fora.
-100 m2 iki oda bir salon ne dersin...
yada
-ben japon değilim...
diyip soruyu soran kişiyi mala çevirmek gerekir. tabi gülmekten arta kalan zamanda bunu anlarsa*
sahneyi iyi kullanmana bağlı,
bamya mısın,
ferah...
cevaplarınıverebileceğiniz soru.
daha önce çok ilişkiye girdin mi anlamında soru tümcesi. aktifler çok fazla kullanılmışı tercih etmezler, şayet çok azmamışlarsa.
sorulduğunda karşıdaki kişiye ağız burun girmek istediğim soru cümlesi. bunun bir de "kaç kişiye siktirdin" versiyonu var ki bu soruyu soranların insan statüsünde yer almasına sonuna kadar karşıyım.