demi lovato

disney'in, miley cyrus ve selena gomez'den sonra, çıkarttığı bir başka bombası.

ayrıca, 29 haziranda new york'da gerçekleşen gay pride'da şarkı söylemiştir.

16 kasım'da istanbulda konser verecektir. biletleri satışa çıkalı 1 hafta olmadan, tükenmeye başlamıştır bile.

heart attack -

give your heart a break -
*
girls'te duyup bu şarkı kimin ya diyerek bana skyscraper gibi tam bir depresyon şarkısını kazandırarak beni şaşırtmıştır.

durust olayım heart attack de fena gaz veriyor sporda vs
yeni şarkısı cool for the summer'daki 44. saniyedeki hareketine bit bit bittiğim şahıs.
lgbti'ye çat çat adam gibi destek veren şirin şarkıcı. seveni çoktur antici olanı azdır; sesi güzel kendisi hayli eğlenceli mizaçtadır. itici bir anını görmedim.
stone cold parçasında burun sızlatan, taşı toprağı sikme isteği uyandıran şarkıcı.

zaten kliplerinden biliyorduk fakat geçtiğimiz günlerde tam olarak açıldı.

https://www.pinknews.co.uk/2018/03/07/de...
lezbiyen olduğunu açıklamasıyla şaşırtmış şarkıcıdır. evet güçlü bir lgbti destekçisiydi kendisi ama zamanında joe jonas'la olan ilişkisinden sonra depresyonlara girip bileklerini kesmişti kendisi. neyse ne olursa olsun çok seviyoruz kendisini. bir kişi daha arttık.

ayrıca her ne kadar bir selenatör olsam da istanbul konserinde kendisini canlı canlı dinlemiş birisi olarak selena gomez, miley cyrus, taylor swift segmentinde en güçlü sese sahip kişidir kendisi.
kulak zarlarınız patlasın istiyorsanız şöyle buyrun ;
heart attack
cool for the summer
echame la culpa

şarkılarıyla gönlüme taht kurmuş ponçik lgbt bağlantılı şarkıcı. ayrıca bir yarışmada jürilik falan yapıyorsu galiba
25 yaşındaki şarkıcı hollywood hills'teki evinden "aşırı doz eroin kullanımı" sebebiyle hastaneye kaldırılmış. kendisine acil şifalar diliyoruz. bebeyim üzme kendini bu kadar. eroin kullanacak kadar ne yaşamış olabilirsin ki. anlamak mümkün değil.
o "stay strong" dövmeleri falan boşuna mıydı. bütün o belgeseller kitaplar. ne oldu da aşırı doz eroin kullandın ki? ahh demicim. bir lovatic olarak aşırı üzüldüm.
kendi jenerasyonunun en iyisi olduğunu düşündüğüm sanatçı(şarkıcı demiyorum çünkü üreten bir yanı da bulunmakta).umarım bir an önce iyileşir ve 2. amy winehouse vakasına dönüşmez. #prayfordemi
lovaticlerin bir kısmı onu "biseksüel kraliçe" olarak adlandırmakta olup şu an rehabilitasyon merkezinde tedavi gören sanatçı. bir an önce iyileş de görelim seni gözümüz gönlümüz açılsın.
kilo veremediği için "irginliri biyli irnik ılmık istiyırım" diyen hollywood bebelerinden biri. diğer bebelerden farkı, güzelce olması (ama ben güzelliğin zayıflıkta olduğuna inanan bir sığ görüşlüyüm!) ve sesinin de güzelce olması. ama bu ergenlere hitap ettiği gerçeğini değiştirmiyor..

tamam itiraf ediyorum camp rocktaki esas oğlana yakıştıramayan ergenlerden biri de bendim. eblek eblek gülerdi bide o filmde. ayyy ne kaabustu yaa.......