duyulduğunda küfür ettiren reklam replikleri

finansbank reklamında...
mustafa keser: "hooop! bak ben dönüyorum. sen de dönersin." *


"oğlum için huggies kızım için huggies"
reklamın buraya kadar olan yeri asıl küfrettiren bölümdür. zira bu slogan biyolojik farklılığa göre düzenlenmiş aynı ürünün iki farklı şeklini pazarlamanın daha denyo bir yolu olamazdı dedirten reklamın son cümlesidir. o reklamı yapan akıl, şuur, bilgi yoksunu artık her kimse; biyolojik determinizmi, ikili cinsiyet sistemini ve toplumsal cinsiyet rollerini -genitallere bağlı gelişen şeyler gibi gösterip- burnumuza dayamak suretiyle mide bulandırmıştır
sütaşın gereksiz reklamındaki, süzme peynir yok deme anne nerede nerede diye başlayan ve epeyce devam eden repliktir. izlemek için şöyle buyurun.
b2bc9 *
la vaccheee quitt la vaaccheee quitttt...buna benzer bişeydi
didi reklamında ki teyze için güzel duygular besliyorum hele o gudubet kahkaha ile karışık gıdaklamasında duygularım zirve yapıyor.
n11.com reklamındaki sergen, sanırım önümüze "asla edinilmemesi gereken, itici, kıl ve gereksiz sevgili" tiplemesiyle çıkıyor. o kadar itici ki, bu siteden alışverişi kesmeyi düşündüm. hele en sondaki kezbanın yüz ifadesinden sonra, direk küfürü basasım geliyor.
nudona suko

nudo'na su ko!

ilk duyduğumda gülmüştüm, ama sonradan kabak tadı vermeye başlıyor.
son zamanlarda bu soruya istisnasız bir şekilde finansçı da finansçı yanıtını verebileceğimi fark ettim
şahan'ın internet karşında parmaklarını güçlendirdiği reklam repliği gönlümden küfür etmemi sağlıyor herseferinde.
hayko cepkin'in soğuk çay reklamında yuhnasınınşeysi durumlarda sağdan soldan hamam böceği gibi "ah deme oh de..." diyerek girişi bütün günümü mahvetmeye yetiyor.
-anlaması lazım tam benim tarzım anlamaaaaağsssıı laaağzzzıımmm(koton)
-migrossss migrooosss saaaanaaal marrrrkeeet kafamdan atamıyorum yardım edin..
"bir yerde konuşan kedi varsa ancak o zaman çikolatalı gofret sevmeyen vardır " "bir sprite içti ve ben sana kalbimin şifresini vermişim telefonunkini niye vermiyim". yapacağınız reklamın ben ta amk.
yoksa siz hala ile başlayan ve parodontaxın aptal reklam replikleri.
  • /
  • 3