emine erdoğan

evlat olsa sevilmez, türkiye cumhuriyetinin açık ara en çirkın ve utanılası first lady'si.
recep tayyip erdoğan ile ilişkisi olduğu söyleniyor.

edit: eşiymiş.
kişisel olarak saldırılmasını doğru bulmadığım, heleki kadınlığı üzerinden yapılan hakaretlerin cinsiyetçiliği daha da ürettiğini düşündüğüm kişi. ama başörtü modeli gerçekten korkunç. içine sünger mi ne konuluyorsa o modelde, dinozor kafası gibi görünüyor abicim. hatta daha ayıp olacak ama :

(bkz: alien)

o kafayı andırıyor. kimse uyarmıyor mu yahu bunları?
ne yani..suriye lideri esad'ın karısının başı açık ama neye yarıyor..içi boş..yoksul suriye halkının parasını lüx saraylarda harcıyor..başı açık yada kapalı önemli değil..önemli olan insanın beynini çalıştırabilmesi,insan olabilmesi..mevlana'nın bir sözü vardı "ben ne insanlar gördüm üzerinde elbise yoktu,ben ne elbiseler gördüm içinde insan yoktu"...
türban olayını es geçiyorum ancak koskoca ülkenin başbakanının eşi bu kadarda paçavra bir şekilde çıkmamalı ortaya. hakan akkaya bekleniyorsunuz..
facebookta “vay vay karıya bak tayyib’in avradı hamile mi? gül’ünki de hamile acaba, diyar, diyar bedava geziyorlar” yazan bir kullanıcıya dava açmıştır. dava dilekçesinin altına "türkiye cumhuriyeti başbakanı-ak parti genel başkanı" yazması dikkat çekmiş durumda. yani bildiğimiz kadarıyla sadece bu ünvanın eşi konumunda olduğudur.
tam bir poker face kendileri.bir insanda hiç mi mimik ifadesi olmaz put gibi soğuk bir suratı var
bu ismi okuduktan sonra aklima direkt olarak "kültürlenin lan" gifi geliyor. sonra bir kahkaha tufani. yuzu, buz gibi simasini dusununce de butun neşem kaciyor.
brüksel'de 6 resmi araç ile hem trafiği kilitlemiş hem de bir mağaza kapatmış kendisi. bravo.

haber ve videosu için; http://www.lacapitale.be/1390176/article...
döşemelik kumaşlarla yürüyen koltuk gibi gezdiği için isterse londra'daki harrods mağazasını kapattırsın,nafile.
yeni türkiye'ye yakışan bir eş.
ama asla, eski türkiye'ye değil!!!
brüksel'de bir mağazayı kapatıp 2 milyon 630 bin euro'luk alışveriş yapan minare kafa.
istanbul teknik üniversitesindeki evrensel tekstil tasarım merkezinin açılışına gelirken itü gümüşsuyu karma öğrenci yurdundaki tüm öğrencileri gösteri yapamasınlar diye pijamalarıyla sabahın 8'inde yurttan attıran lanet cadı.
temsilcisi olduğu ideolojiye göre sadece kocasını mutlu etmek için varolan kişidir. tahminimce o işi de pek iyi yapamamakta ki, ülkenin hali bu durumda.
- düşüncelerimi ve sözcüklerimi harcamak istemediğim beyanların sahibi.
- hanedan özenticiliğinin en trajik örneği.
- cumhuriyet kazanımlarını haketmeyen kadınların lideri.