emre aydın

1981 doğumlu rock şarkıcısı. 6.cadde grubunun da solistiydi ayrıca. 2 adet stüdyo albümü vardır. hoşçakal ve son defa şarkıları en iyilerindendir.
halil sezai ve kıraçla beraber en sevmediğim 3. kişidir...
bence adam gerçekten çok basarılı işler vede müzikler yapıyor...10 numara
belki bir gün özlersin. başka adamlarla, başka şehirlerde.
feridun düzağaç şarkısı olan depresyondayımı onun kadar olmasa da yine de başarılı bir şekilde söylemiştir; <br> <br>
türkiye'ye 8 beden büyük gelen sanatçı.
yanlış zamanda playlistimde denk gelince istem dışı koma halinde 14 kere arka arkaya çaldığım "son defa" isimli olağan üstü şarkının yorumcusu, her albümde bozulmayan bir kalitesi var.türkiyenin sayılı rock sanatçılarından biri. *
bugün radyo d djlerinden yakın zamanda yeni albümünün çıkacağına ilişkin haberler duyduğum üst sınıf şarkıcı .
yine yapıcağını yaptı bu çocuk...

beni biraz böyle hatırla adlı yeni albümü, 2 güzel parça.
yine derinlere daldırıyor ve yine sol yanda acı bırakıyor...
hit parçası soğuk odalar (bence)

buyrun dinlemeyen varsa dinlesin.

http://www.ttnetmuzik.com.tr/ss/263860/3124579
son birkaç gündür sayesinde bunalıma girdiğim adam. dinledikçe sıkışıp kalıyor ruhum ve dinlemekten alıkoyamıyorum kendimi. unuttuğumu sandığım, ötelediğimi sandığım ne varsa getirip suratıma çarptı...
ayrılık sonrası belki bir gün özlersin parçası dinlenmemesi gereken sanatçıdır. aksi takdirde o antidepresan senin bu antidepresan benim moduna girebiliyorsunuz.
kısaca arabesk-rock yapan adam olarak tanımlanacak kişi.millet olarak arabesk ruhlu olduğumuz için bu adamı seviyoruz.benim sinirime dokunan ferdi,müslüm ve orhan babayı ezikleyip bu sanatkarları dinleyenleri avam olarak değerlendirip bu adamı öve öve bitiremeyenler.tabi has arabesk babalarının gitarları yok onlar günümüz türkçesiyle dertlerini anlatamıyorlar dimi.hem vardı da onlar mı çalmadı. *
bu yağmurlar. sadece 3 nota. içimi titreten bir ezgi.

.....birden gelir kış fark etmezsin, kalbinde siren sesleri.....
bak buradayım ölmedi hala, tutunuyorum uçurum kenarına, senin için, unutmak için, annem için.

bir teselli ver i güzel yorumlamıştır.

bi teoman diil yani..

edit: bi orhan gencebay da diil yani...

(bkz: bi alex hiç diil)
gözyaşı, hüzün, keder, mutluluk sevinç, emre, ağlak, depresyon, o ve ben, sevdiğim, sevilmediğim.. vs böyle gider emre aydını anlatmak.

türkiye'de rock müzik yapan, kaliteden ödün vermeyen, duyguyu çok iyi işleyen, amacında para kazanmanın payı az olan, hiç sıkılmadan sürekli dinlenebilecek şarkılar söyleyen, her defasında yine yapmış yapacağını dediğim şarkıların altına imzasını atan kişidir emre aydın. tek bir şeyini beğenmedim o da sahne performansı. haricen ondan alası yok bu ülkede rock parçası yapanlar içinde.
şarkı sözlerinden yola çıkarak kompleksli, sıkıcı ve sürekli depresyonda olduğunu düşündüğüm şarkıcı. aynı halil sezai gibi sadece depresyondayken ve aşk acısı çekerken dinlenmeli. fazla doz yan etki yaratabilir.
ben göğsüne yatarken öyle derin nefes alma !
zaytungda bu adamla ilgili gördüğüm haber hala aklımdadır: emre aydın'ın eski sevgilisini unutmak üzere olması müzik yapımcılarını telaşlandırdı.
sesi güzel tipi hoş ancak tarzı apaçimsi insan.lütfen kendine doğru düzgün bir stil edin
  • /
  • 2