emre aydın

gözyaşı, hüzün, keder, mutluluk sevinç, emre, ağlak, depresyon, o ve ben, sevdiğim, sevilmediğim.. vs böyle gider emre aydını anlatmak.

türkiye'de rock müzik yapan, kaliteden ödün vermeyen, duyguyu çok iyi işleyen, amacında para kazanmanın payı az olan, hiç sıkılmadan sürekli dinlenebilecek şarkılar söyleyen, her defasında yine yapmış yapacağını dediğim şarkıların altına imzasını atan kişidir emre aydın. tek bir şeyini beğenmedim o da sahne performansı. haricen ondan alası yok bu ülkede rock parçası yapanlar içinde.
şarkı sözlerinden yola çıkarak kompleksli, sıkıcı ve sürekli depresyonda olduğunu düşündüğüm şarkıcı. aynı halil sezai gibi sadece depresyondayken ve aşk acısı çekerken dinlenmeli. fazla doz yan etki yaratabilir.
ben göğsüne yatarken öyle derin nefes alma !
zaytungda bu adamla ilgili gördüğüm haber hala aklımdadır: emre aydın'ın eski sevgilisini unutmak üzere olması müzik yapımcılarını telaşlandırdı.
sesi güzel tipi hoş ancak tarzı apaçimsi insan.lütfen kendine doğru düzgün bir stil edin
canlı performansı sıfırın altında olan arabesk rokckçı.
son klibini eyvah parçasına çekmiştir. geçen hafta yayınlandı.

şarkılarını doğru dürüst dinlemişliğim yok ama ne zaman bir yerlerde izlesem, kilitlenip kalıyorum, çok acaip yakışıklı görünüyor gözüme. saçının sakalının şekli, yeşil gözleri, siyahlar içindeki üzgün halleriyle falan bence acaip seksi bir adam.

yalnız diğer ünlü türk erkekler gibi onun da şöyle bir sıkıntısı var şu entrymde belirttiğim: (bkz:#266755)
bir küstahlık ego var bu adamda ısınamadım bir türlü.
kısa ve net:

adam çok yakışıklı beyler.
  • /
  • 2