engelli öğrencilerine şiddet uygulayan öğretmen

bursa nilüfer özel eğitim lisesinde görevli bir kadın öğretmen azarlamak için öğrencisini tahtaya çıkarıyor. öğrencisini azarlarken öğrencinin gülümsemesi kadını çıldırtıyor ve var gücüyle öğrenciye tokat atıyor ve özür dilettiriyor. daha sonra arka sıradaki öğrencilere hakaret edip onlara yöneliyor. olayları da başka bir öğrenci kameraya çekiyor. ben kendi çapımda yorum getirecek olursam özel eğitim veren bu kadının aslında kendisinin özel eğitim alması gerekmesi, engellilere zavallı ve kendisine muhtaç gözüyle bakan ve hakaretler eden bir insandan zaten sağlıklı bireyler yetiştirmesi beklenemez. hayata bir şekilde eksik başlamış, ama hayattan kopmamak için çalışan insanlar var o sıralarda. bir umut var, her yetişen bir birey gibi kendine idol arayan gençler var. bu mudur hakettikleri, egosal problemler yaşayan insanlar mıdır gözlerinin önündeki idolleri. ''bir vicdanınız vardı onu hatırlayınız.''

http://www.izlesene.com/video/isitme-eng...
hem özel eğitim veren bir kurumda görev yapan biriyse bunu yapan hem de kötü muamele görenler cidden engelli öğrenciyse, "öğretmen" sıfatına kurban olması gereken bir yabancı cisimdir o!
öğretmen falan değildir; ak cehennemin hakkaniyetsiz ve ahlaksız sisteminin bir yan ürünüdür!
görüntüleri izleyince malatya'da çocuk yuvasında işkence görüntüleri geldi aklıma. bu ilginç tür cezalandırılmadıkça, yurdun bir çok yerinde bu şiddet devam edecektir. umarım hak ettiği ceza yaptırımı uygulanır.