erekte olmadan sevişmek

sevişmek için illa erekt mi olmak gerekir. bal gibi de sevişilir diyorum. ağlarken sevişmek başlığından yola çıkarsak getirisinde yaşanacak belki de en güzel sevişmedir. sıkı sıkı sarılmayla doğru orantılı, konsantrasyon ile ters orantılıdır.
seksin illa bi yerlere bişey sokup çıkarmaktan ibaret olmadığının göstergesi olabilir yaşanması durumunda...
sevişmek demek illa birşeylerin girip çıkması ya da illa illa orgazm olayı olmadığı için gayet tabi olabilecek durumdur.
en asil duyguların sahibi insanların yaptığı iş. peki hangimiz gerçekten en asil duyguların insanıyız?
penisten maksimum fayda beklemiyor da olsanız pek mümkün olmayan durumdur. en tatlı öpüşmelerde, sıcacık sarılmalarda, penisin hesaba katılmadığı anlarda bile peniste kıpırdanmalar olmaması imkansızdır. ama tabii ki fazlasını gerçekleştirip gerçekleştirmemek ikilinin elindedir. penisin harekete geçmesi sanıldığı kadar kötü niyetli bir durum değildir. reflekstir o refleks.
götteki kıllar ağardığında, ütülenmeyecek kadar buruştuğunuzda, kuşunuz yuvadan kaçtığında olur bu sevişmeler.
(bkz: açmayın dedeler)
penis sevişirken size sormadan erekte olacağı için aşırı yorgunluk vb haricinde nadir görülür.
of of. hatıralarımı depreştiren başlık.
böyle sevişmeler nadir de olsa mümkündür. seviştiğiniz insanla yakaladığınız frekans mı diyeyim, elektrik mi diyeyim bilemiyorum, onunla ilgili bir şey olduğunu düşünüyorum.
uzuuun bir aradan sonra gelen müjde gibi hayatıma giren son aşkımda bunu sıkça yaşamıştım. çocuğa sarılmaya ve koklamaya doyamıyordum ki!! yoktu böyle bir şey; nasıl bir ten uyumu, nasıl bir enerji aktarımı hala anlayabilmiş değilim. dakikalarca sarılıp koklardık birbirimizi... sımsıkı, göğüsgöğüse, kalp kalbe,...daha önce yaşamamıştım ve bir daha başkasıyla yaşamak istemeyecek kadar özel bir ilahi armağandı bana...
teşekkürler arafım!