eşcinsel parlamenterin mecliste evlenme teklif etmesi

avustralya'da yaşanmış.

avustralya referandum sonrasında nefeslerini tutmuş biçimde evlilik eşitliğinin parlamentodan da geçmesini umutla beklerken, liberal partili parlamenter tim wilson, meclisteki evlilik eşitliğiyle ilgili konuşmasının sonunda titreyen sesiyle "geriye yapacak tek bir şey kaldı" diyerek salonda oturan 9 yıllık nişanlısına evlenme teklifinde bulunmuş. wilson aynı zamanda mecliste evlenme teklif eden ilk parlamenter olma ünvanını da taşıyor. ne diyelim, kaymak gibi çocuğu kapmışsın wilson. bir yastıkta kocayın.ağlıyorum şu anda... allahım bize de bu günleri göster.
tebrikler.
sözlüğü okuya okuya pipileri küçük diye evlendiklerine kanaat getirdim. yoksa hornette, pisuvarda, sağda solda millete göstermek için can atarlardı.
çirkin erkeklerin ciddi ilişkiye daha meraklı olmaları tezimi doğrular nitelikte. parlamenter beyin arkadaş arama motorlarında kaç kere “uymaz byeee” diye engellendiğini hepimiz tahmin ediyoruz. ehehe
türkiye parlamentosunda olduğunu düşündükçe bi gülme geliyor bana. tim wilson denen abi bana teklif etse ben direk atlardım üzerine. ne şirin adamsın sen yahu.
ülkemizde bu tür teklifler genelde heteroseksüeller tarafından okey masasında karımdan daha iyi anlaşıyoruz diyerek oyun eşlerine yapılıyor.
böyle şeyleri çok imrenerek izliyorum ve muhtemelen kendim tecrübe edemeyeceğim için de çok üzülüyorum. yanıbaşımızdaki avrupanın neredeyse tamamı bu evliliğe olur vermişken bizim arabic fahişe rolünü oynuyor olmamız rencide ediyor ruhumu.
çok güzel la ben de böyle yapıcam ama mecliste yapamam sanırım
hocam bir dakika ayıb oluyor burası devletin binası hadsiz köpekleeeeer...luuuuuuuuuuuut taaaaaş kaaaaaaviiiim