eşcinseller çocukları rahat bıraksın

sanki eşcinsellerin işi gücü bırakıp, her şeyden vazgeçip; tüm yaşam mesailerini çocuklarla uğraşmak ve onları eşcinselliğe teşvik etmeye çalıştığı zehabı yaratan vladimir putin beyanatı. homofobik olmadığını ispatlamak için toplantı düzenleyip göstermelik lgbt sevgisi sergileyen putin, 2014 soçi olimpiyatları’nda lgbt bireylere yönelik ayrımcılık yapılmayacağını ancak "eşcinsel yasakları yasası" uyarınca gay’lerin 18 yaş altındaki çocuklara eşcinsel hakları konusunda fikir ve görüş beyan etmelerinin yasak olduğunu dile getiriyor.

lgbt bireyleri, toplum düşmanı ve bilhassa çocukları ayartan suçlular olarak gören putin; mide bulandırma sınır eşiğine dayanma noktasında taviz vermeyecek gibi.
rusyanın yeni homofobik tutumlarından bir diğeri. aslında çocuklar akla geldiğinde en duyarlı bireyler genelde lgbt bireylerdir.

(bkz: rusya'da onur yürüyüşlerinin yasaklanması)
(bkz: lgbt'lerden rusya'ya olimpiyat mesajı videosu)
(bkz: rusya)
demek ki evladını sokağa bırakan heteroseksüel çiftlerin çocuklarını edinmek en az eşcinsellik gibi büyük bir günah. baştan günaha bulaşınca ne yaparsan yap sevap olmuyor. heteroseksüel çiftler bedava çocuk sahibi olduğu için yeri geliyor çocuğunu taciz ediyor, şiddete maruz bırakıyor, sokağa terk ediyor, tecavüzle tanıştırıyor. tüm bunlar kapalı kapılar arkasında kalınca- allahın da görmemesinden istifade- soruna yol açmıyor. ama eşcinseller bunun kıymetini daha fazla bileceğinden ve çıkar amaçlı çocuk edinmeyeceği için çok şükür ki günahtan ve sevaptan bağımsız bir çocuk yetiştireceklerdir.