eşcinsellerin apple sevgisi

türkiye'de aynı para ile çok daha iyi ürünler alabilecekken gösteriş merakı olanlar için alınması gerekli olan üründür.
ceo'su gay ve açıkça eşcinselleri desteklemesi sebebiyle doğal olarak sevdiğim şirket. ürünlerini, olabildiğince, almayı bu yüzden tercih ediyorum
içimde bulunmayan sevgidir.lakin ezici bir eşcinsel sayısının içinde var.büyü ihtimal ego ve kapitalizme hizmetin sonucu.android dururken az daha hızlı bir cihaza o kadar para bayılmam.zaten fakirim hiç bayılamam.
"farketmez, zaten google da eşcinsel destekçisi, android de gayet sıcakkanlı bir işletim sistemi" diyerek reddettiğim sevgi.
böyle bir tespit yapıldığını ilk defa gördüm. bir eşcinsel olarak iphone'dan nefret ederim.
belirli bir topluluk yüzünden birilerinin eşcinsel olmadığımı iddia eden genellemesi

(bkz:kızların pembe giyinmesi)
(bkz:erkeklerin mavi giyinmesi)
bir kaç android tabanlı samsung ve lg denemem teknik sıkıntılardan dolayı iyi gitmediğinden bir de apple alayım dedim. 2 sene önce iphone6 aldım (8ler vardı. gösteriş meraklısı olsam niye 3-4 alt modelini alayım? çok şükür halim vaktim yerinde). ilk günkü standartlarla kullanıyorum; uygulama vs sıkıntı yaşamıyorum. kamerası daha iyi olsun isterdim sadece ama çok da önemli değil. bundan sonra da apple ile devam ederim diye düşünüyorum.
sanırım gösteriş merakımızdan kaynaklanıyor. deli olur bir çoğumuz bir iphone, ipod, ipad sahibi olmak için. oysaki apple eşcinsellere karşı tavırlarıyla bir dönem dikkat çekmişti. mikeyim apple ı, size bişi olmasın der, geçerim.

http://www.t24.com.tr/content/newsdetail.aspx?newscode=134174&cat=25

http://shiftdelete.net/escinsellerden-applea-buyuk-tepki-27980.html
eee! ne de olsa ısırılmış yasak elmadır.