evden erkek atmak

efendim bazen eve erkek atmaktan daha zor olan eylemdir. sizin için, bir gecelik kontenjanindan eve atilmis bir erkek, duygusala baglayip siirler okumaya baslarsa, "nasil yapsam da evden atsam" diye kara kara düsünme zamanidir.
erkek eve kutumda büyük hissediyorum beklentisiyle atilmis ve akabinde hayal kirikligina ugranilmissa, bir an önce tatbik edilen eylemdir.
zaman sıkıntısı olduğu dönemlerde gelenin çabuk gitmesini düşündüğünüz halde karşı tarafın seks yerine yatıya gelmiş olmasıyla yapmak zorunda kalacağınız eylem.

diğeri için;

(bkz:eve erkek atmak)
başkalarının da istifade edebilmesi adına geri dönüşüme kazandırma eksenli harekettir. sizin için de sıradakine bir adım daha yaklaşmaktır. ne demişler; ''biri atılır, biri alınır''.
gecenin bir yarısı bağır çağır şarkı söyleyen ev arkadaşımın uğrayacağı eylem.*
hayatımın en kabus gecelerinden birinde, mucizevi şekilde gerçekleşen eylem. efenim ol şöyle oldu, yakışıklı olduğu kadar sekste berbat olan adam ısrar yalvarış "gelicem" der. gelmemesi için içinde istemiyorum yahu gelmenin de bulunduğu #birmilyonneden işe yaramayınca, mecburen "keşke gelemez, inşallah gelemez" dualarına başlanır, ama gelir iki saat sonra ve mecburen soyunur yanına uzanırsınız, ten uyumu sıfırın altında eksi beş, muhabbet sıfırın altında eksi ondur, seks zaten kategoriye bile girmez, o halde saatleri saymaya uyuma numarası yapmaya çalışırsınız, gözünüz açtığında sabah olmuş olmasını dilersiniz ama saate baktığınızda saatn daha sadece gec 1 olduğunu görür, sabahın neden gelmediğini sorgularsınız. böyle böyle rezil iki saat geçer, siz bi yandan bi mucize olsa da gitse şu adam dersiniz, ne yapsanız gitmez, ne deseniz kızmaz, bu sefer kötü hissedersiniz, sonraaa gecenin üçünde adamın telefonu çalar, yeğeninin o saatte mucizevi şekilde bacağını kıracağı tutmuştur ve mucize gerçekleşir, adam apar topar giyinir ve gider... sonrası din bir oh ve güzel bir uyku! evden erkek atmak gerçekten bazen imkansız gibi gelen eylem...

(not: bu durum aynen tarafımca yaşanmıştır, örnekle açıklamak için bu anektodu anlattım)
yedi kocalı hürmüz'ün ev temizliği yapar gibi, gündelik yaptığı iş. önünde şapka çıkarılacak kadınmış.
evden eve buluşmalı randevu durumlarında eve gelen elemanı beğenmeme sonucu vukubulan ifrazat hali.

bilhassa gay kanallarında tanışan çiftlerin öncelikle sosyal bir ortamda tanışmak yerine direkt evde tanışmaya kalkışması bu tür facialara sebep olabiliyor. bir de bu modelin yataktan erkek atmak şeklinde gerçekleşen yatak performansını beğenmeme alt türü var.
önce o eve bir erkek atmak lazım efendim.
hiç başıma gelmemiş eylem. çok seçici olduğum için sanırım.
ben şimdi az önce evden mi atıldım yoksa gitmem için söylenen mazeret gerçek miydi ikilemine sebep olur.başına gelen için üzücü yapan için biraz utanç verici bir durum.iki tarafın da önemli dersler çıkarmasıyla olay sonuçlanır.