evlenilecek ayı eğlenilecek ayı

ayırdına varılması gereken çok özel iki ayı türü. eğlenilecek ayı bıngıl bıngıl göbeğine vurup kaçılacak, barlarda köşeye sıkıştırılıp pençe oyunlarıyla ele geçirilecek, ağır olsa da istediğinde yatağa atılacak, tek gecelik ilişkilerde bembeyaz yatak çarşafınızı kıl yumaklarıyla donatması sorun edilmeyecek ayıdır.

evlenilecek ayı ise sevgilimi kuş sütüyle beslerim felsefesinden uzak, aylık fazla mutfak masrafı çıkarmayacak kadar az yiyen, kıl dedektörü gibi köşe bucak evi gezmenize neden olmayacak, yedikçe yedikçe her ay yeniden gardırop masrafı çıkarmayacak, sizi taşıyabilecek kadar güçlü ama gerektiğinde taşınabilecek kadar fit ayılar arasından seçilmelidir.
zevklerinizin uyuştuğu, her gün yüzünü görmenin size mutluluk vereceği. sorunlarınızı rahatça paylaşıp birlikte çözüm bulabileceğiniz anlayışlı ve sevecen ayılardır evlenilecek olanları.
akla yatılacak ayı şıkkını getiren örneklenmiş ayı profilidir.
yazılanlara bakılırsa adeta bir eğvlenilecek ayıyım.***

öptüm. kib.
bu kıyas devreye girdiğinde şimdinin popüler kelimesi '' 'kriterler' iniz nedir ayıcığım '' devreye girer.
benzer özellikler taşımadığım, ortak noktalarımızın bulunmadığı, tercihen esmer ve yormayan bir ayıcan varsa bir tane alırım dedirtendir. komikli bir mizaca sahip olup, böyle kemikli bir yapıda ve at ağızlı olması gerektiğini söylememe bile gerek yok. ciddi olmayı peyda edinmiş bir adamla olmaz. ama ciddiye alabileceğim biri olması şart tabi. nargile, sinema, spor* da sevsin ama beni daha çok sevsin. vurgu: yormamalı konulu.

ayniyet derecesinde benzer ortak noktalarımız bulunan, aynı şeylere benzer tepkiler verdiğim bir ayıcan ise eğlenmelik görümcem olabilir. 5 çayları, hafta sonu eğlenceleri, gece hayatı için ve sosyal yaşamımın ayrılmaz bir bütünü olarak direkt alırım.

aynı anda hem eğlenme hem evlenme vaad etmeyen gereksiz nefes alıcı muaddilleri ise varlık olarak kocaman böyle dağlarca bir boş küme teşkil ettiklerinden, matematiğin konusudur. ben anlamam; almam da.*