facebook ta çıplak poz vermek

günümüz insanıyız sevmek sevilmek hepimizin hakkı, ya bu facebook taki rezil foto? kimi vücud yapmıstır koymuştur, kimileri şişman hallerine bakmadan koymuştur.

- bence fazla itici gelmiyor herkesin özel hayatıdır,
- bunu da biraz cinsellik açıdan arayış gibi düşünüyorum.
arz-talep meselesidir. foto altındaki yorumlar/beğeniler rekor sayılardadır. biz yüz fotoğrafı paylaşırız 2 kişi beğenir. adam göbek-pipi fotoğrafı koyar 200 kişi beğenir. haliyle de çıplak foto koymaya devam ederler.
facebook'ta ailesi, iş arkadaşları, genel arkadaşları, hocaları, öğrencileri falan fink atanlar için yürek isteyen bir iştir. gay olduğunuzu bilip bilmemeleri de durumu değiştirmez neticede gay olduğunuzu bilen arkadaşlarınızın da pübik kıllarınızı görmek isteyeceği şüphelidir.
illaki anadan üryan poz vermek değildir.plajda çekilmiş veya ayna karşısında şişirilmiş kaslar vücudu çekip te konulabiliyor.
ilkokul arkadaşlarının yönelimi hakkında fikir sahibi olmayı kolaylaştırır.
günümüz ergen geylerinin son zamanlarda sıklıkla yaptığı eylem. iki beğeni yorum, bir de tokuşturma için facebook bir sosyal mecrada enteresan işler bunlar tabi.
bir dönem bende yapmıştım. über gizli olduğum günlerde. o kadar fake profil arasında daha çabuk ilgi çekmek iyi bir yoldu. plajda çekildiğim fotoğrafın başını kestikten sonra facebook'a yüklerdim. bin küsür beğeni almıştım, hey gidi günler.

facebook'a gömlek pantolon fotoğrafı koya, suratları görünmeden, tipleri düşününce...
bi ara yaptığım bir şeydi. günde ortalama 1000 begeni aliyordum ;) ayriyeten bir o kadar abazan mesajı heterolarda sardi sikildim daha fazla ugrasmadim kapadim haliyle :)
tercih meselesidir. ben yüzüm görünmeden birkaç foto koymuştum, gelen beğeniler insanın kendini "kötü göründüğünü düşündüğü" zamanlarda ya da genel olarak iyi hissetmesini sağlıyor.
facebookta değilde burda koymuştum deli cesaraeti beğenmeyen gene oldu :d