fatgalcga

her gece yatmadan önce sözlüğü takip eden ve nihayet yazar olarak da aramıza katılan yeni üye. hoş geldin.

(bkz: askk)
bu karşılama için teşekkürler, kendimi bir-iki saniye önemli hissettim ( yazar burada ilgi açlığına dikkat çekiyor). şaka şaka, gerçekten çok onore oldum, geç olsun güç olmasın arkadaşlar.

nick hikayesi bakımından da şöyle : olay böyle kısa, nick vs bulmaya geldi mi yaratıcılığım kitleniyor, napsam ne etsem tam istediğimi bulamıyorum. bi de açık olmayan biri olarak ilk defa böyle bir ortama katılırken biraz farklı, ilgi çekmeyecek, öylesine araya karışacağım bir nick bulayım dedim. sonra aklıma, hatırlarsanız rihanna'nın instagramı kapatılmadan önce nicki badgalriri (kötü kız rihanna) idi ve ben de bunla alakalı hep arkadaşlarıma ben de fatpalcga (şişman dostunuz ) yapıcam diye takılmami böyle gülüp eğlenmem geldi. üye olmanın heyecanıyla pal yazacağım yerde hızla gal yazdım sonuna da adımın baş harflerini yazarken yine aceleden sıralama karıştı ve sonuç böyle oldu. bu konuda üzgünüm çünkü gal kız arkadaş anlamına gelirken pal daha geniş anlamda arkadaş ve genelde erkekler için kullanılan ingilizler tarafından bir kelime. seksist bir insan değilim ama gal yüzünden bir kadın olgusu oluşuyor gibi olduğundan bir erkek olarak biraz üzgün hissediyorum. ben şahsen fetgealcegea olarak okuyorum.

böyle komik ya da genelde herkes gibi anlam taşıyan bir hikayem olmadığı için üzgünüm arkadaşlar. genelde biraz telaşlı bir insanımdır bu da nickime yansıdı herhalde böylece.
son dönemde müzikle ilgili bir çok başlık açan yazar
entrylerini okurken bir kitaptan bölümler okuyormuşum gibi hissettiren yazar. kitap yazması gereken yazar.
tanışmak istediğim yazarlarımızdan biridir.
çok tatlı ve cici giri giriyor. ama lakabını telfuz edemiyorum * fatalgca fatclaga fagtalgca hah fatgalcga dattebayo.
jamie dornan başlığına hatalı bilgi girmektedir. bunu özelden kendisine söylememe rağmen hala düzeltmemiştir.
girdilerin de bilgi,görgü ve zeka fışkıran yazar. yazar kelimesinin tam karşılığı.ayrıca erkek zevkine hayranım. *
(bkz:#216508) içimin kötülüğü aynen onun gibi evet. dışım da çok da uzak değil aslında ondan.
seviyor mu bilmiyorum ama bana glee'ye bu sezon dahil olan şu çocuğu anımsatıyor. ya da yazdıklarını okurken zihnimde bu çocuk canlanıyor. evet.not: benzettiğim adam beğenmiş, beğenmeyene ne oluyor mk.
zirvelerde bensiz meydanı boş bulup atıp tutabileceğini zanneden, '' kızılım ve elbette farklıyım '' diye caka satan, kaslı bacaklarının ve kassız karnının fırsat buldukça altını çizen, ara ara türkiye'de olduğunu hatırlayıp, bizleri de düşünerek ingilizce cümlelerinin arasına türkçe kelimeler serpiştiren, kezban maskesinin altında yılların tecrübesinin yattığı her halinden belli olan yazarımız.
pek eğlenceli, pek hoş sohbetli. memnun oldum!
hiperaktif yazar. ayrıca kızıl bir bearcub. anlatmak istediği çok şey vardı ama süre yetmedi. bir sonraki zirvede devamını bekliyoruz. enerjini hiç yitirme emi.
ütopyalara inanmasını istediğim, sanırım aşk konusunda kaderimizin bir olduğu yazar. gelsin sabaha kadar muhabbet edelim. neşesi hiç eksik olmasın.
sözlüğün magazinden sorumlu damarlarından biri olarak pitch perfect 3 başlığını bitch perfect 3 olarak uyarlamasını beklediğim yazar.
çok kaliteli entry'ler giren, zihnimde hep glee'nin son sezonunda adını bilmediğim çocuk olarak canlanan, kaliteli insan. en azından ben entry'lerine bakarak öyle olduğunu düşünüyorum.
sekiz gündür ortalıkta görünmeyen yazar. merak ettim valla.
yok canım takip etmiyorum.*
epeydir ortalıkta görünmeyen yazar.

sözlükte eksikliği hissediliyor ama ha gelir ha geldi diye nick altına yazmıyorum.

gelmedi.*
son kadıköy zirvesinden sonra kaybolan yazar.

diğeri için;

(bkz: burak diye biri)
  • /
  • 2