fuhuş

toplum kurallarına aykırıdır. para karşılığı cinsel ilişkide bulunmaktır ve asla yazıldığı gibi okunmaz fuuş diye okunur.
bedenin anlık el değiştirmesi. bedenimizin yalnız ve yalnız kendi tekelimizde oluşuyla alakalıdır. gökhan kırdarın düzmece parçasında da belirttiği gibi;

evet dün gece bir fahişeyle yattım
bugün de gidip arabamı yıkattım

kadar basit ve kişisel bir durumdur. kişinin ancak başkalarınca zorla pazarlanması durumunda şiddetin ta kendisidir.
türkiyede devlet kontrollü olarak bazı bölgelerde yasaldır (bkz: kerhane)
2000 yılındaki verilere göre en fazla genelevlerinde en fazla kadın çalışan şehir gaziantepmiş. *
en eski meslek. icra edene de orospu deniyor.
en çok konyada yapıldığı söylenir.
tercih meselesidir.insanlar hayatlarını kazanabilmek için çeşitli işler yaparlar kimisi bedenini satar,kimisi beden gücünü satar,kimisi aklını satar,kimisi de zamanını satar.bu ticaret işin de para karşılıı arz edilen hizmetin adının kötü anılıyor diye aşağılanması abesle iştigaldir.sen akşama kadar yaptığın işin de nasıl patrona/müdüre bedenini emeğini ve akıl gücünü peşkeş çekiyorsan bazı insanlar bunu direk bedenleryile yapar.sen bir ay sonun da alacağın para için yaparsın bazıları 10 dakka için yapar.meslekler ve tercihler insanlar tarafından yapılır.sırf genel ahlaka aykırı diye aykırı yada kötü bir şey olmasına gerek yok.
şahsen fuhuş mevzusuna karşı olsam da yapana laf edemem.ben tercihim standart bir işten yana kullanırken diğerleri farklı bir iş için kullanır.nasıl ki onlar benim tercihimi yargılayamaz ise bende onların tercihini yargılayamam.
türkiye'de rüşvet sonucu görmezden gelinen, zaman zaman seçim zamanlarında göstermelik baskınlarla adliye konusu yapılan suçumsu eylem.