gamze özçelik'in tesettüre girip dua istemesi

olağan karşıladım. ancak tuğçe kazaz gibi çıldırmamasını ya da niran ünsal gibi aç kapa aç kapa artema yapmamasını umud ediyorum.

http://www.mynet.com/magazin/detay/magaz...
beyinlerimiz savaşsin isterdim ama görüyorum ki siz de beyin yok ! demiş düşünür... o durum bu durum !
baya güldürmüştür. yediği naneleri unutmuş bir kadının beyanı. o değil de ahlaksızlığı olan insanların şu din sevdası hallerine girmesi acayip sırıtıyor. böyle bu tiplere ağzının payını veresim geliyor. sen daha dün seks kasediyle ortaya çıkan kadınken din üzerinden reklam yap. devrin elemanı resmen.
bir kadının bilinci olmadan tecavuz edişini yine haberi olmadan kameraya alıp paylaşan şerefsizin ayıbı, sırf konu din olduğu icin kadına mal ediliyor maalesef. sorsanız, hepsi insan hakları, kadın hakları, lgbti mağduriyeti edebiyatında başı çeker. ınsanların tercihlerine, eğilimlerine saygı duymayı öğrenin ki saygı duyulmayı hak edin. yoksa söylediğiniz her söz paçavradan ibaret olacaktır. toplumumuzun aksine gamze özçelik'in iç huzuru bulduğu mutlu bir hayat yaşamasını diliyorum.
hatırladığım kadarı ile bir basketbolcu çocuk kıza tecavüz edip kameraya almıştı. kızın isteği dışında oluşan bir olayı din istismarına bağlamanıza şaşırdım.