gay accountlarda çılgınca partner arayıp sözlükte ahlak bekçisi kesilen tipler

mühim bir kısmı atlayıp direk sonuca varan bireylerin dikkat etmesi gereken hususlar;
gay accountlar, gay tanışma sitelerinin hesaplarıdır, insanlar bu hesaplarda farklı amaçlarla gelip tek bir amaçta ilerliyor, çoğu arkadaş bulmak, sevgili bulmak ve koli bulmak amacıyla sıralanabilir. fakat hepsi sonunda şuraya çıkıyor; seks. çünkü orada seks arıyorsun. herkes seks arıyor orada. çünkü orada seks aramak normal. çünkü herkes orada seks arıyor. hani çocukluğundan bazı kurallar öğretiler nerede nasıl davranacağın hakkında *, bunlar da öyle işte. orada abazan gibi de davranabilirsin çünkü o yer bu ve bunlar için var olmuş bir yer.
birkaç dakika önce hornet'ten birine ateşli bir cevap vermiş olan bir kimse bile sözlüğün aşırı doz cinsel içerikli başlıkları bile onu bunaltıya sokabilir. çünkü sözlüğe girme amacı başka, hornet'e girme amacı başka. cinsel içerikli başlıklar olmasın demiyoruz, olsunlar, ama düşünsenize sol frame baştan aşağı seks. full seks. hep seks. hd seks. 1080p seks. sonra dışarıdan birine siteyi göster ve de ki " burası da bizim sözlük " hadi inandır bakalım, inandırabiliyorsan buranın sözlük olduğuna. böyle bir saçmalığa karşı, kısa bir cümle özetlemek gerekirse, hornet'te hiç entry gireni gördünüz mü? görmediniz değil mi? teşekkür ederim.
bu iddianın muhattabı kimdir bilmiyorum. pek de umrum da değil ama iddianın ne kadar anlamsız olduğunu açıklamadan geçemeyeceğim.

şimdi ben bu gece gey bara gideceğim. diyelim. ve amacım tanıştığım birisiyle seks yapmak. diyelim. ama ben bu davranışın yanlış olduğuna inanıyorum. diyelim. bu gece gey bara her türlü edepsizliği yapıp, sahnede fütursuzca önüme çıkan her erkeğe kalçamı sürteceğim. diyelim. ama kesinlikle bunun doğru bir şey olduğuna inanmıyorum. ve bu yaptığımın yanlış bir şey olduğunu düşünüyorum, diyelim.

ertesi gün okul var. ertesi gün gerçek hayat var. şimdi ben sence gey bardaki gibi mi davranırım yoksa gerçek düşüncelerimi mi yaşarım.

yani derste birden bire kalkıp hocama domalmayacağımdan hepimiz eminiz değil mi?

bu da onun gibi bir şey. belki gey accountlar adamın gey barı ve belki ayı sözlük bahsettiğimiz adamın okulu. evi ne bileyim işte. öyle işte.
- nerdesin?
+ beylikdüzü
- aa süper, bende avcılardayım. çok sevindim bu duruma. görüşelim mi?
+ yoo!
belki ben yanlış idrak ediyorum ama kendi içerisinde çelişen önerme. şimdi ahlak bekçiliği yapan insanları ahlaksızlıkla eleştirmek? herkes istediğini yazabilir, yapabilir ama sonuçta kapalı kapılar ardında ne olduğunu da kesin kez bilemeyiz, o yüzden direkt böyle bir çıkarıma ulaşmak sokakta eşcinsellik sorulduğunda "onlar öyle, onlar böyle" vs vs diye atıp tutan kafalardan çok farklı gelmiyor. evet, cinselliğini yoğun/açık yaşayan insanları eleştirenleri eleştirebilirsin ama onların cinselliğini eleştirmek de yine aynı şekilde ahlak polisliği yapmaktan öteye gitmiyor gibi. böyle bir paradoks hani.

daha doğrusu, kimin şeyinin kime daha doğrusu hangi yolu izlediği bizi neden ilgilendiriyor onu da anlamıyorum, herkes kendi şeyinden sorumlu olmalı. insanlar ne yaparsanız konuşur, bırakın herkes kendinden sorumlu olsun.
kafa karışıklığı belki de sanal dünya maskesi denebilir, böylesi kişileri çevremizde günlük hayatta da görmemiz kuvvetle muhtemeldir. bana boş insan hobisi gibi gelir hep...
çok da normal bir davranıştır.
nasıl ki tuvaletiniz geldiğinizde tuvalete gidersiniz, bu da ona benzeyen durumdur. her şeyin o kişiye göre yeri ve zamanı vardır. isterse sözlüğü de partner bulmak için kullanır, kim tutar onları.
tüm mecralarda ahlaksız biri olduğumdan teğet geçtiğim başlık. yani ahlak bekçisi olmak çok gereksiz bence, yeterince ahkaklı orospu var zaten. cidden gerek yok kalsın.