gay bara giden kız

gay bara gitmeyen gayden daha masum değildir bence. aman kim ne isterse onu yapsın bana ne yaaa.
gitmedim ama birgün fırsatını bulursam gideceğim. çünkü heteroseksüel dünyadan kaçış noktası olabilecek mekanların bana iyi geleceğini düşünüyorum. her gördüğüm ortamda evlenmeyi düşünen tipler, çeyiz muhabbetleri, biseksüel olduğunu bilmesine rağmen sürekli erkek öneren arkadaş falan. hoş olmuyor cidden. hetero olmayan ortam ve kafamdaki erkekliğin sarsılması için bile çok iyi olabilir. ayrıca erkek arayan hetero veya biseksüel kadın niye gay bara gitsin ki lan shsgsjbds.
gay bara gitsinler sıkıntı yok ta gay bar da trans görünce “ aşkım çok güzelsin ! aşkım bayılıyorum size ! aşkım yaaa hayran kaldım kıyafetin ne kadar güzel ! aşkım kestirdin mi ? ... “ diye soran hatta oturduğu masadan zorla kaldırıp dansöz moduna sokmaya çalışan salak kızların kafasını anlayamıyorum . başıma çok geldi önce uyarırım sonra uyarımı ciddiye almazsa sacından tutarım kaynakları elimde kalır . çok yaptım . neyiz be biz rihanna falan mı ezik karı sie pisste show yap seni izleyip eğlenelim işte iyi kıvırırsan para da takarız . bana bulaşmayın ben saçtan giriyorum youtube da videomu bile atmışlar . haha
1- bir eşcinsel arkadaşı vasıtasıyla merakından hayvanat bahçesine gider gibi cebinde fıstıkla giden kız
2- hiç bir barda o kadar rahat davranamayacağını ve ilgi çekemeyeceğini anlayan ortayaş üzeri kadınlar
3- delik arayan tiplere delik olma heveslisi kadınlar
4- fahişeler
how ı met your mother'da lily ve robin'in "gidelim rahat rahat eğlenelim, hem kimse bize salça olmaz" diyerek merakla gittiği ve gerçekten kimse salça olmadığı için bir süre sonra özgüvenlerini kaybedip sinir olarak ortamdan topukladıkları, gülmekten yerlere yatıran bir bölümün konusu.
amacı nedir, ne yapmak istemektedir, gay bara giderek nereye varmayı hedeflemekte oldugu bilinmeyen kızdır.
normal hayat akışında gördüğümüz yakışıklı adamları, topluca gördüğümüz bir yer efem. ekseriyetle çoğu yakışıklı, bakımlı ve harika insanlar barındıran yere giden karşı cins söylemlerine gebe olan yer ve orada bulunan insan durumunun tanımı.
"gay bar"ı sadece eşcinsel erkeklerin gittiği bir yer saymıyorsak, aklınıza doğrudan cis-het kadınların gelmesi ilginç. zira, pekala lezbiyen, biseksüel ya da trans bir kadın da olabilir bu başlığa konu olan "kız". örtük kadın düşmanı sitemlerinizi kustuğunuz bu kadınların aynı şeyler için mücadele ettiğimiz yoldaşlarımız olma olasılıkları burada yok saymanızın aksine, çok daha olası.
  • /
  • 2