gay dating uygulamaları

sadece seks amaçlı bir kültür yarattıklarından ve bazı uygulamaların uzun soluklu ilişkiler arayanlara yönelik düzenlemeler yaptığından bahsediliyor.

https://www.vice.com/en_nz/article/xw8dw...
iğrenç uygulamar. transfobik değilim ama oradaki transların çoğu "maalesef" gündelik hayatlarında olduğu gibi iş peşindeler. giriyorum hadi transları engelliyorum (malum premium üye değilseniz belli sayıda kişi görüyorsunuz en azından hornet için), ama kalana bakıyorum gay yok! herkes götçü! belki 100de 10 bile değil gay oranı. ulaşmak çok zor. pedofilisi, delikçisi iğrenç bir ortam. gabile zaten kullanılmaz. yeni uygulamalar çok kötü. growlr belki tek erkeklerin olduğu uygulama ama onda da kurallar çok katı. malum "bear" uygulaması. ki zaten onu da çok az kişi kullanıyor.

ayrıca artık hadi yüz paylaşamıyorlar, herkes über gizli falan anladık da ya arkadaşım o zaman da bari vücudunu bilmem ne paylaşma. hele ayak fetişistleri var, anlık seks aradığı için direkt göt, penis paylaşan var. evet bu uygulamalar ayağa düştü de e yeter ama! gördüğüm an şikayet ediyorum. bir şey değişmiyordur kesin, ama en azından içim soğuyor!