gay dating uygulamaları

sadece seks amaçlı bir kültür yarattıklarından ve bazı uygulamaların uzun soluklu ilişkiler arayanlara yönelik düzenlemeler yaptığından bahsediliyor.

https://www.vice.com/en_nz/article/xw8dw...
iğrenç uygulamar. transfobik değilim ama oradaki transların çoğu "maalesef" gündelik hayatlarında olduğu gibi iş peşindeler. giriyorum hadi transları engelliyorum (malum premium üye değilseniz belli sayıda kişi görüyorsunuz en azından hornet için), ama kalana bakıyorum gay yok! herkes götçü! belki 100de 10 bile değil gay oranı. ulaşmak çok zor. pedofilisi, delikçisi iğrenç bir ortam. gabile zaten kullanılmaz. yeni uygulamalar çok kötü. growlr belki tek erkeklerin olduğu uygulama ama onda da kurallar çok katı. malum "bear" uygulaması. ki zaten onu da çok az kişi kullanıyor.

ayrıca artık hadi yüz paylaşamıyorlar, herkes über gizli falan anladık da ya arkadaşım o zaman da bari vücudunu bilmem ne paylaşma. hele ayak fetişistleri var, anlık seks aradığı için direkt göt, penis paylaşan var. evet bu uygulamalar ayağa düştü de e yeter ama! gördüğüm an şikayet ediyorum. bir şey değişmiyordur kesin, ama en azından içim soğuyor!
sevgiliden ayrıldıktan sonra tekrar buralarda profil açmak zor gelmişti. yine de birilerine içimi dökmeye çok ihtiyaç duyduğumdan, boş profillerle bu uygulamalarda kim var kim yok diye bakiniyordum. bunlardan birini karıştırırken, işte tam bana göre dediğim, yaşı yaşıma tipi tipime uygun, gayet efendi gözüken birini gördüm. nasıl beğendim, nasıl beğendim anlatamam. kesin çok iyi biridir, sevgili olmasak bile iyi arkadaşım olur, ne güzel şeyler yazmış profiline, insanları sevmeli, buralardaki nefret dilinden hoslanmiyorum falan diyor, baska şeyler de yazmış, belli ki o da muhabbet edebileceği, güzel paylaşımlar yakalayabilecegi kafa dengi insanlar ariyor dedim. benim gibi romantik minnoş bir adam olarak ay bu eleman hakkında bir romantik düşünceler hayaller kurdum ki kendi kendime, anlatamam. profiline yazdıklarını tekrar tekrar okudum falan. en sonunda cesaretimi toplayip kendime profil yaptım, fotoğrafımi koydum ve bu arkadaşa uzun ve oldukça saygılı ve arkadaşca bir mesaj yazdım. yazdiklarindan çok etkilendim, senle tanışmayı çok isterim falan filan. sonra bekle allah bekle, eleman cevap yazmadi var ya. nasıl üzüldüm, nasıl hayal kırıklığı anlatamam. zaten çok sevdiğim sevgilim beni terketmis, üstüne bir de bunun üzüntüsü eklendi. nasıl umut baglamissam.

neyse tabii sonra başkalarına yazdım, bir takim maceralar yaşadım, sonra yeni sevgili yaptim, hayat normale döndü. şimdi bakıyorum, bu bana cevap vermeyen eleman hala benzer efendi profil yazısıyla kismet bekliyor. benim canim güzelim hisli mesajima cevap yazmadın da kimlere yaziyorsun sayin amina kodugum diye mesajlar atasım var ama kendimi tutuyorum. benden tatlısını mi bulacaktin, bak hala buralardasin demek isterdim.

neyse yani kıssadan hisse, siz siz olun, tanımadığıniz insanlara sirf bir güzel gulumseyisi, düzgün bir profili var diye haklarinda fazla hayallere kapilmayin.