gay kerhanesi

gay kerhanesi var böyle bir fikrim karaköy’de zürafa sokakta bir ev düşünün masa başında başta pezevenk arkada vizite 100₺ (prezarvatif kullanmak mecburidir) tabelası olacak. çalışanlar cd pasif olacak. içerde tarife şu şekilde olacak; öpüşme+sevişme+prezarvatifli oral+prezarvatifli anal (normal kerhanede sadece vajinal sex olur diğerleri bahşişe bakar bilen bilir) öyle oldu bittiyse getirmek yok. müşteri memnuniyeti çok önemli olacak. 4 tane cd pasif günde toplam 50 müşteriye baksa 5000₺ yapar güzel para 4000₺ cd pasiflere veririz 1000₺ pezevenge kalır güzel para ;)
kesinlikle olması gerektiğini düşündüğüm kerhane. neticede sadece cd ve trans olacaksa ben de gelirim.
100 lira mı? yüz liraya şey bile çekilmez. niyet.

https://www.youtube.com/watch?v=e3dtDv6f...
en son karaköy’de genelevde vizite 100₺ idi. aslında haklısın gerçi 200₺ den aşağı gay kerhanesini kurtarmaz. değerlendirilir ;)
kerhanenin çalışma mantığı var; şöyle ki karaköy’den biliyorum müşteriye kapının önünde gel canım filan deyip kur yaparlar eğer beğenirsen pezevenge vizite ücretini ödersin pezevengin masasının arkasında vizite ücreti yazar altında parantez içinde prezervarif kullanmak mecburidir yazar mesela. viziteden kasıt da aslında bir postadır. neyse vizite ücretini ödersin kadın sana 3 numaraya (odaya) çık der. oda loş ışık tek kişilik yatak ve baza lavabo ve askıdan oluşur. ve en önemlisi fiyat listesi olur sevişme, öpüşme, sakso, 2. posta 1 saat vs. soyunursun ve kadını beklersin aslında buna kaz stratejisi derler yolunacak kaz içeri alan orospu bir müşteri daha kapmaya çalışır sen sikine bakarken oda da o 4 numaraya atacağı müşteriyi arar bazen bulur da o na da sen 4 numaraya geç canım der ve semin kapına gelir kapını tıklatır. kapıyı açarsın ve hoşgeldin dersin muamele istiyor musun diye sorar eğer istiyorsan bahşiş vermek zorundasın 50 liği verdiğinde prezervatifi tek hamlede eliyle aletine bir takar aklın şaşar 10 saniye bir sakso çeker prezarvatifle sonra domalır ve yaklaşık üç dakikada boşalmanı bekler hatta geç gelirsen hadi canım çabuk diye telkin eder seni. hatta boşaldığının daha farkına sen varmadan o anlar tamam canım der ve doğrulur ve sana sert bir şekilde çöpünü şuraya at diyerek çöp kutusunu işaret eder ve beline çektiği mini eteği aşağı indirerek 4 numaraya geçer. kerhane böyle bir yer işte bence gay kerhanesi böyle olmamalı klasik tabirle sevgili tadında olmalı öpüşme, sevişme, sakso ve anal 30 dk için vizite 200tl gayet uygun karaköy’de açılsa baya bir çalışan ve müşteri olur ihtiyaç bence