gaylere aşık olan kadın

düşünüyorum bazen heteroseksüel olsaydım etrafımda bu kadar iyi kadın olur muydu .
çok zor bir durum ,açılmaktan daha zahmetli geliyor bana .aşık başka açıklaması yok .
bazıları durumu anlayıp ,kendilerini bir köşeye çekiyorlar.
en acısı inanmayıp ,bir gün seversin diyenleri .ne demeli ne yapmalı .özellikle yapmayacağım hareketleri yapıyorum yanında .toplum kadını gibi kırıtmaktan canım çıkıyor ki hoşlantısını kolay yıksın ...

ayşe arman da bununla alakalı bir konuyu ele almış .

'bir yar sevdim gay'ler aldı'
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/2286...
şaşılmaması gereken kadındır. sonuçta gaylerin kadınlarla daha iyi anlaştığı su götürmez bir gerçek. kadınların bu arkadaşlıklarını bir adım öteye taşımak istemeleri de çok doğal.
hayatta her şey olabilir, insanın olduğu yerde her şeye inanmak gerekir denecek türden bir duruma denk gelen kadındır. aşk zaten kontrolü mümkün olan bir duygu değil. kimi, neden sevdiğini kolay kolay kestiremez insan. ayrıca birçok duygu (hayranlık, sevgi, bağımlılık) aşkla karıştırılabilir. velev ki duygu aşk! bir kadın bir erkeğe aşıksa- hesapsız aşklar için söylüyorum- ince hesaplara girmez ki, kimse giremez! sonuç hayal kırıklığı olur mu? şüphesiz! ama yaşadığım deneyimlere bakarak bir öküze aşık olmaktan daha büyük bir yıkım olmaz benim adıma. en azından aşka küstürmez insanı. karşınızdaki insansa acı duyar, mutsuz olur, özler ama onun da desteğiyle aşabilirsiniz bu durumu. hetero bir öküzle bunların hiçbiri mümkün değildir! bir sallar sarsar adamı sittin sene kendine gelemezsin!

nip/tuck, cnbce'de yayımlanan en sert diziydi. izleyenler bilir. hayatın tüm yüzleri vardı o dizide. bir bölümde klinikte ameliyat için bulunan bir lezbiyenle bir trans birbirlerine aşık olmuş ve çılgınlar gibi sevişmişlerdi hangisi hangi rolü üstlenmişti, yoksa bütün rollere boşverip yalnız kendilerini ve duygularını mı yaşamışlardı bilmiyorum. ama hayatta her an her şeyin olabileceğini gösteren iyi bir örnektir.
yol yakınken dönmesi gerektiğini hatırlatmak gerekir. *
iki türlü düşünülebilinir;
1) gay olduğunu bilmeden aşık olmuşsa
açıkcası kadına yazıktır. heteroseksüel bir erkeğe aşık olmuş gay kadar bahtsızdır. genelde tabi her zaman olmasa da gay erkekler daha duygusal daha halden anlar kişiler oldukları için kadın aşık olmuş olabilir. ortak zevkler filan daha fazla olduğu için ve aslında birazda kadına ilgisiz davrandığı için kadının ilgisini çekmiştir.
2) gay olduğunu bildiği halde aşık olmuşsa
tamamen marjinal olma kaygısındadır ki aşk filanda değildir onun ki. hayatı daha dramatize yaşamak isteyen karakterinin oturmasıyla ilgili sıkıntıları olan ablamızdır. o kadar saydım ama belkide iyi bir insandır hiç öyle birini tanımadım benimki sadece varsayım.
mercan hanım kızımının buyurduğu hepsi gay şarkısını mırıldanarak hayatına devam eder. zaten hepimiz '' imkansız '' aşklar peşinde daha fazla acı çekmeye programlı değil miyiz?
bu durumu ağlayarak atlatacak kadındır, zaman zaman her insan çıkmazı olmayan aşklar yaşayabiliyor.
bu konuda izlenmesi tavsiye edebileceğim bir film var laurence anyways
kadın vücudunun içine sıkışmış gaydir

kulağıma gay terimini çok kalıplaştırdım gibi geliyor ama..?
olası bir durumdur. heterolara aşık olan gay ile aynı duyguları yaşar yaşar yaşar. sonra zaten herkes gibi vazgeçer.
aşık olanını değil de gay sikmek isteyenini gördüm, kafamda canlanan en iğrenç şeylerden biriydi. "allah'ım nolur yalan atan biri olsun böyle bişi gerçek olmasın nolur" diye iç geçirerek hanımefendiyle konuşurken birden bana sinirlenip "ne diyosun lan vururum amımla:d!" demesiyle sohbet sitesini kapattım. koru yarabbim.
yol yakınken vazgeç beyb.
avrupa'da film festivallerinden kucak dolusu ödülle dönmeye müsait bağımsız film ismi gibi duruyor.
(bkz: atlara fısıldayan adam)
bunların geneli çirkin oluyor, net.

bana aşık olanı da tanıdığım bir kaç gaye aşık olanları da öyle.

heteroseksüel erkeklerin kendilerini sikmeyeceklerini bildikleri için imkansız olduğunu bildikleri kişiye kendilerini kaptırıyorlar. nasıl olsa reddedilince gururun kırılmaz. adam gaydi, değil mi?

bunun benzeri gayler arasında da var. ama o başka bir yazının konusu.
çekinmeden açıktan yürüyenlerde, kendilerini yemeğe götürtmeye çalışanlarda ve kendi elleriyle yaptığı pasta börekle kapıya dayanalarda sorun gay olduğunu bilmemesi .
zaten bilipte aşık olanı varsa hetero olsaydım bile sevmezdim denecek kadar umutsuz vakadır.