gelincik

vahşi doğaya inat naif duruşu ve belki birazdan ölecek gibi görünse de meydan okuyan tavrıyla kırların asil turuncusu. koklamaya kıyamam deneceklerden.
bu isimde bir türkan şoray filmi vardır lakin o filmin bu entrimle alakası yoktur. bu entride bahsi geçen ayna grubunun uyduruk şarkısıdır. türkiyede türklere karşı faşizm yapabildiğiniz gibi elbet de zenginleri de her türlü durumda itin götüne sokabilirsiniz. pis fakirler deseniz soroya gibi taşlarlar sizi lakin zengin piçi çok popüler bir tabirdir.

ne güzel de konuyu dağıttım değil mi? bu modlar editörler uyuyor mu beni bi güzel dövseler, hep konudan sapıyorum.

neyse. ayna adlı arkadaşlarımız da bu şarkılarında "varoşların sevdaları gerçek olur yalansız" diyerek biz varoş olmayanlara "valla sizin aşklarınız gerçek olmayabilir zira galiba şerefsizsiniz" demekten hiç çekinmemiş, üstüne bu şarkılarına uyduruk ve acıklı bir klip çekmişlerdir.

toparlayamayacağım. siz anafikir çıkarın buradan. bana mesaj atın. beğendiğimi burada yayınlayacağım.
birde bunun hayvanı vardır. bazı yörelerde gelin kadın da denir. çok seri hareketleri vardır. birde özellikle kanatlılara çok zarar veren bir türdür. kindar bir hayvandır. üst kısmı turuncu yada kahverengi,göğüs kısmı beyazdır. tırsarım bu hayvandan.

http://www.kaliteliresimler.com/data/media/983/gelincik.jpg

http://www.kaliteliresimler.com/data/media/983/gelincik_hayvan_2.jpg
bir ara almayı düşündüğüm, avrupada yaygın bir biçimde pet hayvanı olarak evlerde bakılan şirin oyunu çok seven bir hayvan.

şerbeti çok güzel olan yabani çiçek türü. çok narin bir çiçektir. koparıldıktan dakikalar sonra güzelim kırmızı yaprakları büzülmeye ve solmaya başlar. iyisimi bırakın tarlalarda gönlünce yaşasın. gelincik şerbetini bozcaada'da bulmanız ve lıkır lıkır içmeniz mümkün...
recep bulbulsese yatakta bir erkek tarafindan yapilan iltifatlardan biri

cik