gideri olmayan gay

hep geleni olan ama hiç bir yere gitmeyen, evinde oturan gaydir. birde çirkindir, sevimsizdir, ukaladır, osbir çekmekten başka seksüel aktivitesi yoktur.
''psikolojik çöküntülerden'' dolayı, tehlikeli olabilme yüzdesi yüksektir.
fazla maskülenlikten dolayı aşırı gizli olan ve kimsecikler tarafından gay teşhisi konamadığı için hayatına heteroseksüel olarak devam etmek zorunda kalan gaydir. canım ya.
bütün masrafları zengin sevgilisi tarafından karşılanan itici, sevimsiz gay.
yanlış bir önermedir. atalarımızın dediği gibi:

(bkz: her topal eşeğin bir kör alıcısı vardır)
"bir zamanlar çirkin ama gururlu biri vardı" tümcesine erişmek için, kazanç kapılarını zorlama ihtimali olan kişidir. çirkinliğini parayla örtmeye çalışanlarda görüldüğü gibi.

(bkz: bi biskrem versem)
olmayan gaydir. çirkinlik ile arzulanırlık arasında ters orantı olsa da çirkinlik ile yatağa adam atmak arasında ters bir orantı yok. başka değişkenler önemlidir. mesela evi olan ya da parası olan bir gayin seks partneri bulamaması gibi bir şeyin söz konusu olabileceğini bile sanmıyorum.
yeni yaklaşımlar ışığında tanımı yenilemek lazım sanırım; çirkin gay yoktur, evi ya da parası olmayan gay vardır. *
muhtemelen, ailesiyle oturduğu için, ev kirası, elektrik, su, doğalgaz gibi masrafları olmayan geydir. gideri olmadığı yada çok düşük olduğu için, eğer bir de düzenli bir geliri varsa, kolaylıkla para biriktirebilir.
"bana göre" kriterinin geçerli olduğu, baktığımda göremeyecek; fark etmeyecek kadar ilgimi çekmeyen; resmen yok hükmündeki gay'dir. ya da baktığımda yaşadığım yoğun infialli, şoklu, şu gözlerim keşke görmeyeydili gaydır.

gider olarak gay'da gözlemlenen mallı mülklü-katlı yatlı oluş sıfatları; bir gayı giderli değil; duruma göre daha fazla katlanılabilir kılar belki. bu da bana göre değil, bazılarına göre konulu.
pintilikte sınır tanımayan ve para harcayacak diye evden dışarı çıkmayan gaydir.
dünyanın en seksi herifi de olsa

- hoş bir ambalajdan öteye gidemeyen
- önüne gelenle sevişmeyi marifet sayan
- züppe, herkesi horgören,
- sevgili veya baba parası yiyen
- yalancı
- dedikoducu
- hırsız

kesinlikle gideri yoktur
dünyanın en seksi herifi de olsa

- hoş bir ambalajdan öteye gidemeyen
- önüne gelenle sevişmeyi marifet sayan
- züppe, herkesi horgören,
- sevgili veya baba parası yiyen
- yalancı
- dedikoducu
- hırsız

kesinlikle gideri yoktur
herkezin kendine göre beğenmediği,ilgisini çekmeyen gay gurubu.
cidden var böyle gayler mesai saatleri dışında genelde profil resimleri cinsel organ olan sosyal medya hesapları kullanarak sanal mastürbasyon yaparlar. nesillerinin tükenmesini diliyorum.