götünü başını açan kadınlar

belki femen gibi haklar konusunda protesto amaçlı, belki de onlara ne giyeceğini, nerde nasıl davranacağını söyleyen topluma/erkeklere/başka kadınlara karşı tepki amaçlı tavır takınan kadınlardır. belki de nedensiz bir tutumdur bu, nedenini sorgulayana da halihazırda açık olan kıçıyla gülüyordur. al sana protesto.
am benim elletirim, bağ benim belletirim dedirtendir. açan açsın, kafayı çevirmek bedava.
akıl tutulması yaşadığım bir konudur. bugüne kadar kimseyi ne açık ne de kapalı giyiminden dolayı uyardım veya eleştirdim. bir kadının çok aşık giyinmesi beni çok ilgilendirmiyor. ancak nedense yanımdaki kızların anormal açık giyimlerinden çok rahatsız oluyorum. bu doğru bir his mi bilmiyorum. (his diyorum çünkü uyarmadım yada konusunu etmedim) yanımdaki kişinin giyiminden neden duygusal olarak etkilendiğimi de bilmiyorum. ama bana çok ucuz ve cahilce geliyor. yani kadın saygı duyulacak birşeydir bana göre, aşırı dekolte erkeklerin zaaflarına hitap eder ve erkekler üzerinden değer bulan herşeyden rahatsız oluyorum. sebebi bu olabilir. kadınlar başka türlü dikkat çekmeliler, yetenekli oldukları çok konu var.
istediği gibi giyinme hakkına sahip olan kadındır. dönüp de bakma cürreti de gösterilmemeli. isterse soyunup geçsin önümüzden. erkeği de kadını da bu konuda özgür olabilmeli. sırf göğsündeki dekolteye kendini kaptırmak için otobüste yanımdaki kadını hemen tepede inceleyen çok gördüm. ortadoğu ülkesiyiz, lütfen kabul edelim.
açtığı göt ve baş kendisine ait olduğu sürece kimseyi ilgilendirmeyen kadınlardır.

senin götünü başını açan kadınlar veya onun götünü başını açan kadınlar değiller sonuçta...