hayaterkegi

(bkz:#61555) nolu entrysine gülerken sandalyeden düşmeme sebep olmuştur.
libidosuna sağlık demek istediğim yazar. *
twitterdaki işeyen fotoğrafıyla ergenlik psikolojimi bozan yazar blogger
uzunca bir aradan sonra kendisini burada görmek ve gireceği entryleri okumak keyif verici.
genelde geç gelir, geldiği gibi gider falan. bir ara ne çok laf atıyorduk birbirimize. son dönemde eski formundan uzak görüyorum onu hem tibitırda hem blogunda hemde sözlükte. gitme kal buralarda, özleriz seni biz.
tanımıyorum ama sözlükte bayağı popüler galiba.
kendisini yakinen tanırım. azılı bir kürt faşistidir ama akp den başka bir partiye oy vermez. ne yazık ki milletimizde belde aşağı şakalar ve söylemler her zaman yer edindiği için kendiside bu kaynaktan beslenmektedir. iyi adamdır ama ya kalbi temiz, içi temiz. ama çirkin kardeşim yaa
blog yazılarının homojen dergide de olmasını istediğim fena yazan yazar... hep yazsın hep okuyalim
nedense sözlükte yeni keşfettiğim ve merak ettiğim yazar.
ne yazar,nasıl yazar gibi.
edit: hayli sağlam ve komik entryleri var.
varlığından yeni haberdar olduğum yazar, benden önce tonlarca övgüleri almışsın. blog fln baya ilgi alaka üstünde imiş.. telefondan giriyorum şarj sıkıntısı ile karşı karşıya olabilirim. o yüzden bilgisayarıma kavuştuğumda kendini de hatırlatırsan bloğunu okuyup geri bildirimlerimi şahsına iletmeyi isterim.

ama bu sıra genel bir sorun bu özel olarak algılama, akıl tutulması var değil mi evrende? hatta sktribktn bi enerji var kötüsünden.. gel iki bira içelim.
homojen dergi'deki "yok artık! cidden biseksüel misin?" isimli yazısı için;

http://homojen.ayisozluk.com/yok-artik-cidden-biseksuel-misin/
4 yıl kadar önce düzenli bloğunu okuduğum kişiydi. yazıları kendini okutan cinstendi, acaip seviyordum yazılarını. sonra araya bir şeyler girdi bıraktım okumayı. demin aklıma geldi girdim ve çok şaşırdım. o serkeş hayat insanı okulda ders çalışıp okuluna önem veren bir baba olmuş! hayatında böyle anlamlı şeyler olmasına çok sevindim ama böyle büyük bir değişim beklemiyordum açıkçası. hayatındaki o kırılma nasıl oldu nerde başladı o kısmı bulamadım ama bulup okuyacağım. çok uykum var şuan arayamıyorum. ama gerçekten gece gece çok mutlu oldum hayatının iyi gitmesine(öyle algıladım umarım öyledir).
blog yazarı hayat erkeği mi?
  • /
  • 2