hayatında bir baltaya sap olamamış terör sevici

çevremdeki insanlardan gözlemlediğim durum. nerede bir baltaya sap olamamış, hayatta dikiş tutturamamış, rüzgar nereye eserse oraya savrulan kürt var hepsi terör hayranı. hayır işinde gücünde olan kendi halinde okumuş bir tane kürt görmedim ben terörü sevsin. sanırım hayattaki beceriksizliğinin faturasını böyle kesiyor, bilemedim.
ben bunu şöyle de genelleyebilirim.
çevremde ne kadar kimliksiz,bir iş başaramamış,kendini kanıtlayamamış insan varsa saçmasapan olayların fanatik destekçisi oluyor.örnek liselerde daha kendini kanıtlayamamış çocukların mhp ocaklarına götürülmesi,atatürkçü düüşünce derneğine götürülmesi,teröre yönlendirilmesi...

hayatını kaos üzerine kurmuş, her şeyden nefret eden, sevgisiz, ilgisiz, saygı görmemiş insanların içine düştüğü çukur. bir insan terörü nasıl sever? akıl var izan var. ıstediğini elde etmek için her türlü rezilliği yapabilecek potansiyele sahip kontrolsüz bir güç bu. dünya üzerindeki herhangi bir şey bu gücün mağduru olabilir. lanet olsun bunlara ve bunlara sempati besleyen herkese.
bir de bunun kendini lgbtiq+ hakları savunucusu zanneden versiyonları vardır ki şeyh sait falan över lgbtiq+ haklarından bahsederler. bununla birlikte kendilerine alakasız bir konuda eleştiri yapıldığında eleştiri yapana homofobik/transfobik damgası yapıştırırlar (bkz:havin). uzun lafın kısası bu tür salaklarla iletişim halinde olmayınız. hayat sömürürler, negatif enerji saçarlar ve en önemlisi türkiye'deki lgbtiq+ hareketine çok büyük zararlar verirler. bu tür insanları aranızdan uzak tutunuz.. ayrımcılığa uğrayan kürt vatandaşlarını ve onların haklarını savununuz ancak terör sevicilerini asla aranıza almayınız, dikkate almayınız. iyi günler.
iktidara göre ülkenin yarısı terör sevici zaten. ayağa düştü terör.
bütün gün atv izleyen bazı lubunyalar da tüm güçlerini bu sözde terör sevicilerden nefret etmeye harcarlar. dış mihraklar bir yandan, iç mihraklar bir yandan gerim gerim gerilirler. allahınız şifa versin zor hayatlar yaşıyorsunuz valla jdfskl
lol. 20 yıllık akp iktidarına hayatım boyu 20 saniye sempati duymadım.
fakat burada 'muhtemelen' terör sevicinin biri bana atv izleyen bir akplisin diyor.

ha bir de söylemeyi unuttum. önceki entrymde bahsettiğim bu tiplemeler homofobik/transfobik gibi yapıştırmalarla birlikte alakasız konularda 'akplisin' yapıştırması yapmayı da severler.

zamanında çözüm süreci adı altında akp ne derse yapanlar gelmiş bize muhaliflik öğretiyor. komikmiş xd.

merak etme, ben lgbtiq+ların haklarını da kürt vatandaşların haklarını savunmayı bilirim ve savunacağım.

insan haklarını savunmak terör sevicilerin ilgi alanına pek girmiyor çünkü.

edit: başlığı açan arkadaş bir noktada ırkçı bir yorum yapmış. tüm kürtleri bir noktada genellemiş. bu yorumuna katılmıyorum. ben sadece pkk karşıtıyım. dislike atan kişilerin ne düşündüğü de umrumda değil. bu ülkede 4 gündür 90 küsür yerde yangın çıktı. bu durumu ne rantçılar ne de başka bir şey açıklayabilir bana. terörün canı cehenneme derim o kadar.
ay yok valla arguman'ın sakalı için demedim. hatta hak verdim var böyle şeyh sait falan. var böyle manyaklar. açılımda destekleyenler falan gördük maalesef bunları.
eksileyen de ben değilim. öyle sandı ondan cevap verme ihtiyacı duydu galiba neyse.

akp ve reis sempatisi çok bariz olanlar var aramızda. yerli(!) ve milli(!) lubunyalarımız. onlar için yazdım. her fırsatta sözde milli değerlerden bahsedip ahlakçılık yapıp, sanatçı, sporcu, müzik kanalı kisvesi altında rte yalakalarına duydukları sempatiyi yazıyorlar. inkar etmezler herhalde akp seçmeni olduklarını onların sesi çıkmıyor zaten.
kusura bakmayınız o halde ben de bu yorumlarımı genele yapmış olayım.