her türk asker doğar

savaşçı bir toplum olmayla gurur duymakla alakalı, saf zihinleri kolayca baskı altına alan bir söz. ülkenin adı geçtiğinde dökülen kan miktarı, verilen şehit sayısıyla gurur duyan bir milletin erkek çocuklarını kategorize etme biçimi. güçlü ol, vur, kır, parçala felsefesiyle yetiştirilen, oyuncak olarak eline silah verilen, üzerine kamuflaj giydirilen erkek çocuklarının askerlikte boğazına taktığı künyeyi askerlik sonrası hatırası olarak saklaması, hatta bundan bir imaj yaratması sonucu nesilden nesile devam edecek alışkanlık, felsefe. sonrasında dilden dökülen vatan sağolsunsa avuntusu.
antimilitarist biri olarak askerliğin ne türklükle ne de güç ile ilgili olduğunu düşünüyorum...bu başka bir piyasa ürünü.bu konu uzadıkça uzar ve abd ile devam eder.bumerang misali bana geri döner.
ancak bunlardan vajinasi olanlar daha sonra ayiklanip, ileride yeni askerler dogurmak üzere tohumluk olarak saklanir.
penisli olanlar ise güneste kurutulmaya birakilir. belli bir zaman sonra bunlarin içinden yeterince sert olmadigi düsünülen yumusak dokulular çürüge ayrilir, ve geri kalanlar bir dizi kimyasal islemden (beyin kimyasini degistirmek) geçirilmek üzere fabrikalara ( asker ocagi) gönderilir.
hiç alakası yok. her insan ibne doğar. sonradan erkek olmak beyinlerine vurula vurula adam kesilirler başımıza.
cennetten toprak vaadedilen, hurilere kavuşma sevdalısı zihniyetin dayatması..

insanım ben insan..
doğruluğundan şüphe ettiğim slogan. zira sünnetsiz bir türk askeri düşünemiyorum.