hetero bar

heteroseksüellerin kendini rahat hissettiği mekan*. kendi aralarındaki avlanma bölgesi. av sayısı az, avcı sayısı çoktur. babayla karşılaşılınca çok sorun olmaz, ama anne için aynı şey söylenemez.
genç heteroların çiftleşmek güdüsüyle gittiği bu mekanların ortak ve ayırt edici özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

1- damsız girilmez der genelde kapıda duran bi tip ama aslında kastedilen şey amsız girilmezdir.
2-nerdeyse tüm hetero barların ortak özelliği içerde hatrı sayılır bir dişi (am) popülasyonu barındırmak istemesidir.
3-nerdeyse tüm hetero barların bir diğer ortak özelliği ise içeride para harcayan erkek (sik) popülasyonu barındırmak istemesidir. giyimi ya da tanınırlığıyla bu vaadi yerine getiren erkek (sik) amsız girilmez kuralını delebilir.
4-hetero barların apaçilik katsayısı içerde bulunan dişi (am) popülasyonuyla ters orantılıdır. bir başka deyişle ne kadar dişi (am) o kadar az apaçi demektir. bu kural istisnasız tüm hetero barları kapsamaktadır. çoğu apaçi hetero bar vitrine mini etekli ve aşırı makyajlı dişi (am) koyarak bu kuralı bertaraf etmeye çalışır, ancak müşteri kitlesi en iyi ihtimalle cebinde 5 lirasi olan apaçiden cebinde 20 lirası olan apaçiye terfi eder.
5-hetero barlar gnellikle güvenli yerler değillerdir. zaten heterolar genellikle güvenilir tipler değillerdir. bu mekanlar, kız arkadaşımı kesiyordun, benim kaldıracağım karıyı kaldırdın, ben senin bildiğin kızlardan değilim konulu kavgalara ev sahipliği yapar. hetero erkekler (sikler) eşcinsel erkekler gibi gelişmiş bir tür değildir. bu yüzden barın içinde her biri patlamaya hazır bomba gibi terör saçarlar.
6-hetero barların klasiklerinden biri olan bir arkadaşa bakıp çıkıcam vakası hala oldukça yaygındır. zaman içinde gelişmemiş bir tür olan hetero erkekler bir türlü evrimleşemedikleri için içeriye girmek için yaratıcı olmayı da başaramamışlardır.
ben pek sevmiyorum birbirlerini elliyorlar falan. *