heteroseksüel

eşcinsellik gibi bu da bir yönelimdir. aralarında bol bol homofobik bulundurur, onları bir güzel doyururlar... içlerinde çok has insanlar varmış gibi... tecavüz eden kalpleri kararmış acizleri, taciz eden ruhsuz sefilleri, kendinden 30 yaş küçük ergen kızlarla evlenen sübyancıları, ensest ilişki yaşamaya çalışan allahtan korkmazları, karanlıkta yürüyen genç kızları korkutanları; onları taciz edenleri... içlerindeki pisligi, ayıbı örtmeden, bunların son bulmasını saglayacak bir şey yapmadan eşcinsellige bok atar bunlar. ahkam keser heterolar sapık onlar, cehennemde yanacaklar diye. hiç kuran okumadan ahkam keserler şurda şu yazıyor yanacaksınız lan ibneler!

bir de eşcinsellige hiçbir yorum getirmeden, onlar hakkında bir fikre sahip olmadan kendi seçimleri, karışmam ama benden uzak dursunlar diyen kişiler vardır. ulan salak en yakınındaki birisi bile olabilir bu kişi. kardeşin bile olabilir. napacaksın? kardeşini mi uzaklaştıracaksın kalbinden?

evet. heteroseksüellerin genelinden bahsediyorum. kendi ailemden bahsediyorum. arkadaşlarımdan bahsediyorum. ailesindeki eşcinseli bilen kişilerin fikirlerinden bahsediyorum. kardeşini yanacaksın sen diye korkutan, onun aktif olmasından dolayı ses çıkarmayan abiler oldugundan bahsediyorum. utançtan bahsediyorum utançtan. bir insan ayıbından bahsediyorum.

kadınlara becerilecek am, erkeklere evleneyim de rahat edeyim (bir nevi cüzdan) diye bakan heteroseksüeller ayıplar eşcinselleri, hissettikleri duyguları yadırgar.

-alıntı-
karşı cinsle ilişkiye giren kişilerdir. en yaygın cinsel ilişki biçimidir.
homoseksüel, homo, eşcinsel, gay, lezbiyen gibi tabirler hakkında herkes fikir sahibiyken (bilgi demedim dikkat ederseniz) kendi yöneliminden bihaber çoğunluğun içinde bulunduğu grup. bu çoğunluğa bastırılmış yanlarından ziyade varolan yanlarını açığa çıkarmalarını öneriyoruz.

- homosun galiba
- evet. sen de heteroseksüel olmalısın.
- ne heterosu be, dikkat et sözlerine! ben taş gibi erkeğim.
- peki.
karşı cinse ilgi duyan, hasta olan, elde etmek için binbir taklayı geçtim üçlü salto çift burgu yapabilen birey.

(bkz: straight)
(bkz: str8)
heteroseksist hayat biçimini benimsemiş kişilerdir. doğar, büyür, çoğalır ve ölürler. özellikle kontrolsüzce çoğaldıkları düşünüldüğünde dünyaya en zararlı tür olduklarını söylersek yanılmış olmayız.
inanmadığım bir yönelimdir. her insanın içinde minik de olsa eşcinsel dürtüler bulunmakta.
brian kinney'e göre iki çeşit heteroseksüel vardır: biri nefretini yüzüne kusar, öbürü de nefretini arkandan kusar.
heteroseksüel erkek ile heteroseksüel kadın arasındaki düşünce ve olaylara bakış açıları inanılmaz farklılık gösteriyor. net !
dunyada kendi turu haricinde her seyi yok etmeye meyilli tur.bahaneleri ya dine aykiridir yada dogaya.kendi icadlari olan ahlak din toplumsal kaide gibi sacmaliklarla bu dunyayi hem kendilerine hemde bize zindan ederler.
bide bir cok ulkede sevismeleri cok zordur.bir cift vardi tanidigim iliskiye basladiktan ancak bes ay sonra opusduler seksi de bir sene sonunda evlendiktan sonra yaptilar.bu ne lan boyle insan sevismek icin bir yıl beklermi allah askina.
bu kişiler seksüel olmalarıyla beraber, karşı cinse arzu duyarlar.
son derece cins bulduğum, kullanmaktan imtina ettiğim bir laf. homoseksüele eşcinsel diye türkçe karşılık bulunmuş ve benimsenmiş de, bunun karşılığı olarak önerilmiş karşıcinsel vs gibi sözcükler niye benimsenmemiş bilmiyorum. böyle seksüelli meksüelli laflar antipati uyandırıyor valla.
homofobik olmayanlarını yine de fazla zorlamayın. bir şekilde çıkıyor o homofobiklikleri. *
zorla kategorize edilip içine dahil edildiğim cinsel yönelim grubu.
gün gelecek insanlar cinsel, dinsel, şusal-busal yönelimlerine, ırklarına, etnisitelerine, cinsiyetlerine vb. göre kategorize edilmeyecek( mi?).
yunanca bir sözcük olan heterodan türeyik.
(hetero, bir bütünün diğeri veya diğer parçası anlamına gelir ve farklı olanı kastetmek için kullanılır)
bazı hetero beyler cidden hoş ya düşürmesi de çok keyifli ^^
  • /
  • 2